LOGAN CLUB BARLAD -discutii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dollo83 View Post
    ThaZul ai fost coleg cumva in generala cu Ivan Florin? sau mi se pare mie
    Da. Il cunosti?
    Sarbatorim 1 an de Logan Club Barlad!

    Comment


    • neata , desteptarea , ceva nou pe la moldova
      sigpic

      Comment


      • eu imi fac veacu pe aici

        Comment


        • buna seara romania... iaca am aparut si eu in peisaj. da thazul 3 sute de mii, si in afara de distributie, ulei si toate cele care se strica de la soselele astea care sunt ca in palma, nu am schimbat nimic la ea, doar pompa de benzina acu 1 saptamana.
          LOGAN CLUB BARLAD

          romeo-alex eu imi fac veacu pe aici
          Last edited by claudiu_iosip; 3 February 2011, 22:19. Reason: Automerged Doublepost
          Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

          Comment


          • Originally posted by claudiu_iosip View Post
            buna seara romania... iaca am aparut si eu in peisaj. da thazul 3 sute de mii, si in afara de distributie, ulei si toate cele care se strica de la soselele astea care sunt ca in palma, nu am schimbat nimic la ea, doar pompa de benzina acu 1 saptamana.
            LOGAN CLUB BARLAD

            romeo-alex eu imi fac veacu pe aici
            tot numa'noi claudiu pppffftttttttttt

            Comment


            • daca nu aveti harul de a atrage altii membri in LC Vaslui
              sigpic

              Comment


              • eu is multumit cu astia care suntem de pan acum dar e"saracie "mare la noi la Barlad internetu scump calculator scump ;;nu stiu ce au in cap baietii astia de la noi

                Comment


                • Romeo,sper ca nu ti-ai facut o parere gresita asupra noastra.Te-m vazut urmarind topicul celor de la Deva.Noi ne dezicem de ei,ei sunt o specie aparte.Restul loganarilor suntem descedentii lui Patapievici si Calinescu[nu Florin].

                  Comment


                  • pai daca nu noi atunci cine? vad ca isi intra in mana si thazul, e bun asa. PUTINI DA BUNI
                    Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

                    Comment


                    • Da suntem rude (Veri de fapt)

                      Comment


                      • "sunt prea mic sa va judec eu pe voi" stati linistiti nu am nici o urma de indoiala negativa asupra voastra din contra imi place......nu dau cu pareri asupra nimanui deci cum am mai zis imi place ce faceti

                        Comment


                        • Originally posted by KELBURTOS View Post
                          Romeo,sper ca nu ti-ai facut o parere gresita asupra noastra.Te-m vazut urmarind topicul celor de la Deva.Noi ne dezicem de ei,ei sunt o specie aparte
                          mai concret ..... ? , nu este nici o diferenta intre iei si noi , sunt cu ochii pe tine Sorine , abia astept sa savurez vinul ......
                          Last edited by costelHD; 3 February 2011, 23:19.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by romeo-alex View Post
                            "sunt prea mic sa va judec eu pe voi" stati linistiti nu am nici o urma de indoiala negativa asupra voastra din contra imi place......nu dau cu pareri asupra nimanui deci cum am mai zis imi place ce faceti
                            Nimeni nu e 'prea mic' pe forum,toti suntem egali.

                            Comment


                            • Originally posted by KELBURTOS View Post
                              Nimeni nu e 'prea mic' pe forum,toti suntem egali.
                              da da asa-i toti suntem egali da fiecare cu parerile lui , nu-i asa costelhd?
                              Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

                              Comment


                              • hai nu fiti rautaciosi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google