LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si de la mine cateva poze....
    Attached Files
    Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

    Comment


    • faine poze.

      Momentan nu se gasesc nici capace tiranti si nici parfumuri. Mai cautam.
      Last edited by claudiu_buhan; 18 January 2009, 23:15. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Ideea cu promovarea prin canale media nu e rea....dar am avea nevoie de niste sponsori...sau daca nu sunt sponsori punem mana de la mana membrii actuali...

        Mai vizitati threat-ul anterior cu promovarea si hotarati care imagine merge pentru promovare...
        Last edited by sebyup; 18 January 2009, 23:42. Reason: Automerged Doublepost
        Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

        Comment


        • Cateva poze si de la mine.
          Bine ca aseara a tinut vrema cu noi.
          Azi e oribil de circulat cu ploaia si poleiul care s-a format. Circulati cu atentie!

          Claudiu, sa nu ne descurajam! Va aduce odorizante si pentru noi...

          Ionel, ce misto m-ai prins in poza, parca as fi cetateanul turmentat.
          Attached Files
          Last edited by TopCat; 19 January 2009, 11:11.
          Computer, did we bring batteries?... Computer?...

          Comment


          • foarte misto pozele si intalnirea! ptr data viitoare avem la ce ne gandi: posibilitati de promovare... pacat ca nu ne-am gandit de aseara ca si vorbeam ceva la intalnire!
            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

            Comment


            • Nu-i timpul pierdut. Pana da caldura vorbim si le invartim pana iese lucru de calitate ireprosabila. Acu pe vremea asta, in afara de noi, veteranii, mai greu sa apara bobocii in club.
              Computer, did we bring batteries?... Computer?...

              Comment


              • asta cam asa e... se tem sa scoata nasul afara din casa! noi iii asteptam cu flori...
                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                Comment


                • Sorine, si tu mi-ai prins misto chelia. Abia acum imi dau seama cat m-a lasat podoaba capilara. Cat despre promovare eu zic sa facem mai intai un anunt simplu fara poze, sa vedem ce iese. Daca nu iese nimic atunci facem un anunt cosmetizat. Nu cred ca o sa coste prea mult.
                  Astept idei.

                  Comment


                  • Am incerca un anunt la TV sau/si in presa locala la sectiunea Diverse cuprinzand link-ul de logan club BT si un nr de tel (al organizatorilor)

                    Comment


                    • eu am vorbit cu cei de la TeleM si au niste preturi....
                      trebuie sa mai testam si piata presei scrise! dar pana una alta de maine ma apuc la distribuit prin oras flyere!
                      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                      Comment


                      • Somaxul (UPC) are postul cu anunturi...pentru un anunt personalizat e 10 lei/zi, oricum....sunt destule firme care isi fac reclama prin aceasta modalitate. Mai sunt firmele de cablu care transmit prin comunele Botosaniului si au si ei posturi cu anunturi...Eu zic k daca pica varianta cu anuntul in presa locala incercam o saptamana si pe un post de televiziune cu anunturi....
                        Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                        Comment


                        • Buna tuturor. Am fost azi la UPC si un anunt simplu fara poza costa 5 lei pe zi, iar unul cu poza costa 10 lei pe zi. Eu zic ca merita cu poza. Daca ne hotaram - poate saptamana asta - facem anuntul si il dam pe postul local. Mai vorbim astazi pe mess sau pe forum si poate gasim o formula. Ar fi un moment bun sa ne facem si o sigla ceva. E buna si poza de pe flyere numai ca trebuie schimbat un pic textu. Veniti cu idei.

                          Comment


                          • Originally posted by lucialina View Post
                            eu am vorbit cu cei de la TeleM si au niste preturi.... trebuie sa mai testam si piata presei scrise! dar pana una alta de maine ma apuc la distribuit prin oras flyere!
                            multumesc pentru fluturas (partener rosu de pe trotuarul din fata Casei Sindicatului). Sunt aproape zilnic pe forum, dar nu pot sa vin la intalnirea din fata prefecturii, nu sunt din oras, desi mi-ar face placere sa vorbim despre masini. Succes! Sunt alaturi de voi.

                            Comment


                            • cu placere...chiar eu ti-am pus azi fluturasul...nici eu nu sunt din Bt dar vin la intalniri! este ceva mult prea placut ca sa poti rata... te asteptam si pe tine! eu am vreo 40 km de acasa pana in Bt!!! te asteptam macar si pe forum!!! (sotia mea avea examen de dat la Facultate si eu pierdeam vremea punand fluturase pe loganuri!!!)
                              Last edited by lucialina; 20 January 2009, 22:56.
                              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                              Comment


                              • Buna tuturor. Imi cer scuze pentru absenta, nu stiu cum sa ma scuz. Referitor la promovare ce ati spune de de niste autocolante gen parasolar pe care sa le montam pe parbriz sau luneta? Cred ca ar fi o cale ieftina si eficienta de a ne face publicitate. La fel ca Seby, astept critici. Nu mizati pe mass media, au niste preturi cat China de mari. Apropo, ce-ati zice de legitimatii pentru membri.....si de alte aspecte pe care le-am putea discuta?

                                Stima maxima pentru cei care incearca sa faca ceva frumos!
                                Last edited by Ernest; 20 January 2009, 23:01. Reason: Automerged Doublepost
                                Logan 1.5 dci Ambition

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google