LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • insanatosire grabnica

    Comment


    • @xwwbotosani:
      Speram ca nu e ceva grav si ca ai sa te faci bine repede!

      @claudiu_buhan:
      Abia astept s-aud impresiile... si motorul...
      Computer, did we bring batteries?... Computer?...

      Comment


      • bravo ptr modificari! sunt sigur ca merita fiecare banut!
        cine se mai anunta ptr maine???
        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

        Comment


        • merita, dar si danutz9, mare meserias, mare om, mare caracter si acu joaca rummy

          Comment


          • Aștept sa puneți pe forum poze de la ultima întâlnire.
            Am înțeles ca a mai venit cineva in club. Ii urez BUN VENIT!
            Sper sa ne vedem de 1 mai.

            Aștept sa puneți pe forum poze de la ultima întâlnire.
            Am înțeles ca a mai venit cineva in club. Ii urez BUN VENIT!
            Sper sa ne vedem de 1 mai.

            Am trimis de doua ori. Scuze ma recuperez greu.
            Last edited by xwwbotosani; 27 April 2009, 07:34. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Imi pare rau, dar nu pot atasa poze. De aseara da acelasi mesaj: Fatal error: Out of memory (allocated 36962304) (tried to allocate 12000001 bytes) in /home/xp86cri2/public_html/loganclub/forum/includes/class_image.php on line 2392

              ps: Ionel, ti-am simtit lipsa. Mai ales ca noi aveam un "ritual" de a ne fotografia unul pe altul.
              Computer, did we bring batteries?... Computer?...

              Comment


              • Si eu am simtit lipsa intalnirilor pe care periodic le avem. Oricum pe la oara 14,30 deja intrasem in agitatie. Ma mancau calcaile. Dar, asta este, mai sunt momente in viata cand nu poti face ce vrei. Dar recuperez eu, fara grija.

                Comment


                • Sa fii sanatos in primul rand, si apoi celelalte chestii. Avem timp de intalniri, eventual facem una fulger intr-o seara

                  Comment


                  • Recuperare totala, si sa ne vedem la un Tuborg . Adica XWW si Tubotg... Am facut si eu schimbarea de leduri cu Danut, arata super...

                    Comment


                    • Multumesc tuturor pentru urări de bine. Sper sa ne vedem pe 1 Mai si am sa atasez aici si pe forumul nostru DECALOGUL IESIRII LA IARBA VERDE

                      Cele 10 „porunci" ale agrementului la iarbă verde

                      1. Întotdeauna port cu mine saci de plastic pentru deşeuri şi nu abandonez gunoiul decât în locurile special amenajate

                      2. Protejez plantele şi animalele asigurându-le integritatea şi liniştea

                      3. Mă scald doar în locuri special amenajate, pescuiesc şi vânez numai dacă am permis valabil şi numai în locurile şi perioadele legale

                      4. Respect indicatoarele şi traseele amenajate, precum şi regulile stabilite de administratorul spaţiilor de agrement

                      5. Nu aprind focul decât în spaţiile special amenajate, iar în lipsa acestora folosesc grătar cu picior şi am grijă să-l sting la plecare

                      6. Nu-mi spăl autovehiculul în apele naturale şi evit poluarea acestora cu detergenţi sau alte substanţe chimice

                      7. Nu distrug mobilierul stradal şi nici panourile şi indicatoarele spre folosul altor turişti

                      8. Nu parchez autovehiculul pe spaţiul verde şi nu distrug covorul vegetal prin incendiere sau alte acţiuni mecanice

                      9. Nu-mi las iniţialele sau alte semne şi mesaje încrustate pe scoarţa arborilor sau desenate pe mobilierul stradal

                      10. Îmi respect semenii respectând natura şi bunurile ei şi le transmit generaţiilor viitoare.

                      Comment


                      • Insanatosire grabnica Ionel, te asteptam cu nerabdare din nou printre noi! Foarte bun decalogul, pacat ca nu e respectat de toti.
                        Logan 1.5 dci Ambition

                        Comment


                        • cine se mai anunta pentru gratarul de vineri???
                          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                          Comment


                          • eu incert, nu gasesc bona

                            Comment


                            • Salut "Logan Club Botosani!"
                              Si eu sunt din Botosani, si am sa incerc sa vin macar la cateva din intalnirile voastre (lipsa timp liber).
                              Drum intins, si fara evenimente!
                              Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
                              sigpic

                              Comment


                              • Bun venit in club "loosh".

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google