Stikere,Sigle, Materiale Promotionale LOGAN CLUB BRAILA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vreau si eu unu dinala la 5 lei de parbriz

    Comment


    • te astept sambata sau duminica sa vii la braila sa imi aduci stikerul
      My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

      Comment


      • Originally posted by mcm022006 View Post
        bravo frate.. in sfarsit mai e unu ca al meu.. poate ne vede lumea mai bine , cat despre lipit.. de ce nu ai stat sa le lipim la intalnire
        ms ms...mi le-au lipit aia la firma respectiva....poate urmatorul....adica ala de la masca sau de pe portbagaj.....

        @cosmin_BR si tie unu din ala mic


        hai ca poate pana duminica le fac la toti din braila (din club)

        Comment


        • salut,
          ce ustenscule imi trebuiesc si mie sa montez un parasolar degresant sau altceva, si poate il montez la intalnire, numai daca il aduce masinar
          My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

          Comment


          • ti-l aduc vali ti-l aduc....
            iti trebuie o solutie de gramuri si o carpa....si un card si inca o carpa......cu care sa invelesti cardul sa intinzi folia....sau daca are cineva vreo racleta de la folia de pe geamuri de la masina mere si aia....ca e moale.....

            Comment


            • card de unde naiba, las ca vedem cum facem

              de unde card, lasa ca o sa vecem cu ce facem
              Last edited by braileanu; 3 March 2010, 18:56. Reason: Automerged Doublepost
              My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

              Comment


              • am eu valentin card si al rezolvam si le lipim amandoi

                Comment


                • Stefane, tu stii sa montezi, ca doar noi le-am montat singuri pe ale noastre. Nu???
                  Ha ha ha

                  Comment


                  • am facut eu rost de o racleta deaia cu care se pune folia pe geamuri......o sa v-o dau eu duminica la intalnire.....

                    Comment


                    • ok, mersi stefane, abia astept
                      My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                      Comment


                      • am fost azi de am luat stikerele pt dobre stefan, valentync si cosmin_BR .....( OFF TOPIC )si am aruncat o vorba de autocolant pt portiere in partea stalpilor si este 15 lei pt toate 4 portiere.....daca este cineva interesat sa ma anunte si duminca la intalnire le aduc....

                        am uitat sa spun...daca mai are cineva stikere pt sigla vreau si eu 2.
                        multumesc
                        Last edited by Cristi_LCD; 5 March 2010, 09:03. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • masinar poti face o intrebare acolo cat costa sa faca stikerele de pe masina aia, .. si daca pot sa le faca? aici ai link-ul. adica mai pe scurt stickerele logan cup

                          Last edited by Cristi_LCD; 5 March 2010, 11:08.

                          Comment


                          • imi spui dimensiunile si le fac eu....si ma duc la ei si le scot.....ca nu cred ca ar fi o avere sa le scoata.....eu asa zic.....
                            hai ca o sa incerc sa fac ceva....si dupa ce termin le postez aici sa vedeti ce si cum.....si daca va place si etc...ma duc sa le scot.....
                            Last edited by Cristi_LCD; 5 March 2010, 11:09.

                            Comment


                            • cam asa a iesit ceea ce mi s-a cerut....

                              scuzati am facut o greseala.....am inversat stanga cu dreapta....
                              Attached Files

                              Comment


                              • am fost si m-am interesat si am gasit cu 90 de lei sa o scot....daca e cineva interesat sa ma anunte si ma duc sa o fac....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google