Stikere,Sigle, Materiale Promotionale LOGAN CLUB BRAILA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    ia incearca sa faci scrisul mai mare. lasa-le pe alea si mai fa un set cu scrisul mai mare
    sigpic

    Comment


    • #47
      hai ca se poate.

      marius, incearca sa vezi cum iese, daca pui fundalul pentru culoarea fiecarei masini. alb rosu, galben, albastru si a ta (Ce culoare o fi aia )
      sigpic

      Comment


      • #48
        Da dar a ta nici macar culoare nu este
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • #49
          dar pe alb chiar nu stiu cum o sa se vada........
          sigpic

          Comment


          • #50
            Originally posted by iamagi View Post
            era bine cum am zis eu: pe poza lui marius, in spatele imaginii sa fie acele tringhiuri dacia. poate ne ajuta sorin . oricum, e bine.
            Eu am vrut sa va ajut... dar nu ati vrut voi! Daca o scoateti la o imprimanta cu jet nu iese nimic, daca va ganditi sa o infoliati nu iese nimic, cel mai bine e pe autocolant imprimat - rezista in timp, rezista la intemperii, rezista la spalat, e ieftin, e de efect.

            P.S. Nu uitati de rezolutie! e cea mai importanta problema.
            Daca va calcati pe mandrie si vreti sa va mai ajut o fac cu cea mai mare placere. Dar trebuie sa stiti ce vreti.
            Attached Files
            sigpic

            207 noir obsidien

            Comment


            • #51
              multumim sorin de ajutor. nu a zis nimeni niciodata ca nu avem nevoie. ;)
              sigpic

              Comment


              • #52
                sorin.. suntem deschisi la opinii... eu as fi lucrat pe o rezolutie mai mare... dar nu am gasit o sigla cu aceasta proprietate.

                nu e vb de mandrie.. ti-ai gasit.. suntem o comunitate.. s ne comportam ca atare

                Comment


                • #53
                  pai mai facem ceva cu sigla astA? baietii din galati se misca repede... noi?
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    ne ajuta cineva sa le facem? sau nu le mai facem?
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Apelati la sorinj cel mai mare meserias in asa ceva...

                      Comment


                      • #56
                        Ieftin si bun
                        Attached Files

                        Comment


                        • #57
                          Daca doriti macar sfaturi ,sorinj,e persoana care va poate ajuta.Multa imaginatie si bafta in realizarea siglei LcBR.

                          Comment


                          • #58
                            domnilor ,astept cu nerabdare definitivarea siglei ,clubului d-voastra,ptr. a putea sa o adaug colectiei de sigle pe care am inceput-o, multumesc
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                            Comment


                            • #59
                              eu ziceam sa o pastram pe aceasta, sau cu mici modificari, daca se poate, si daca vrea sa le faca sorinj. si daca tot am ajuns aici, sa le si facem si sa facem comanda.

                              PS: de data asta nu mai comand eu, caci si acum mai am stickere logan club acasa.

                              eu ziceam asa: albastrul inchis putin mai inchis, iar unde scrie logan club braila sa nu mai fie patratele, doar scrisul pe fundalul albastru inchis
                              Last edited by iamagi; 6 April 2009, 14:52. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by sorinj View Post
                                .
                                Daca va calcati pe mandrie si vreti sa va mai ajut o fac cu cea mai mare placere. Dar trebuie sa stiti ce vreti.
                                Nu e vorba de mandrie, chiar apreciem ajutorul atat ca nu prea suntem hotarati cu ce vrem. .
                                Cum ne hotaram pe tine te stresam. Eu la partea estetica nu ma bag ca nu prea am gusturi. L-am delegat pe Iamagi sa hotarasca in locul meu .
                                Dupa ce se stabileste varianta finala luam legatura pentru partea de transport si decontare (ma bag eu Iamagi ca sa nu mai ramai cu stoc .)

                                Pentru braileni: il lasam pe Iamagi sa stabileasca forma finala sa nu iasa brambureala. Oricum eu am incredere in gusturile lui.
                                Last edited by Cristi_LCD; 6 April 2009, 14:57.
                                Cel mai lent 1,6 8v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google