Promovarea Logan Club Braila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    huh? ce parere aveti?

    LE! formatul e de 125x59
    Attached Files
    Last edited by bogdan_1984; 23 March 2009, 10:49.
    sigpic

    Comment


    • #17
      Sterge cuvantul "Sectiunea". Sterge poza si fa-l alb negru ca sa putem sa le scoatem la imprimanta.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • #18
        poza este format 125x66, iar documetul este 123x71. diferenta intre ele este de dimensiune si foarte, foarte putin aspect

        mie, sincer, imi place cea cu imaginea si color. dar mai greu cu listatul.

        asa ca, puneti-va pe treaba si listati ;)
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • #19
          Pentru probleme de listat ti-am si spus sa stergi poza ca omoram cartusele nu ca nu ar fi frumoasa.
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • #20
            frumoase!
            hai cu listatul. ajut la imprastiere!
            MiNnRuZ

            Comment


            • #21
              sa isi scoata fiecare o duzina doua si sa incepe sa imparta.
              sigpic

              Comment


              • #22
                Eu ziceam poate incercam niste fluturase care sa ne reprezinte mai mult. Adica sa punem 2-3 poze cu intalnirile noastre (poze de grup) si sa nu plagiem ce au ceilati (aici toti suntem prieteni - e de la bacau)

                Eu ziceam ceva mai atragator:

                Pasionat de logan? Iti place masina ta si vrei sa o imbunatatesti?
                Ai de gand sa faci niste schimbari la masina si nu stii cum?

                Te asteptam la intalnirile noastre Logan Club.

                aici nu suntem doar niste loganisti, ci o comunitate

                Ne impartim ideile si venim cu idei noi.

                Daca ai de gand sa ne cunosti, te asteptam pe www.loganclub.ro.

                Si un slogan jos.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  nu era mai bine daca puneam in josul fluturasului: "Va asteptam in fiecare duminica la ora 11 in parcare langa Liceul Murgoci!"
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    a, pai vezi. asta e.

                    si ar fi fost frumos ceva in subsol, ceva cum are lupulucian in semnatura
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      am incercat si eu ceva.

                      ma gandeam daca am fi tras foile astea, cam 25 de fiecare persoana, ar veni 100 fluturase. la impartit, le impartim cand vedem cate un logan.

                      dar mi se par un pic seci.

                      putem incerc niste fluturase pe o foaie lucioasa, in formatul de mai jos, in care aratam si 2-3 poze de la intalniri, cu masini etc... la astea e bine ca putem sa ne prezenam mai mult.

                      pe prima pagina scriem ceva mare sa ii sara in ochi, iar pe verso detalii.
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        pana va hotarati care va place mai mult, eu deja am sa incep sa impart din astea care le am.
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          eu am facut exact o duzina (12 ) de fluturase. ale mele sunt verzi

                          o sa mai fac maine (la xerox) inca vreo 20 sau mai multe, sa vad in functie de cat e xeroxul de 1.5 lei cat o veni.

                          in seara asta trimit baiatul sa imparta cateva fluturase in omv (se duce dupa sotia sa o ia dela munca).

                          sper sa avem succes.

                          tot odata, pe copil ma bazez sa imparta in tot orasul - merge peste tot. deasemenea, exact la murgoci, la semafor se strag cele mai multe logane ziua (pe perioade scurte) deci va imparti si acolo.

                          sunt dragute asa mititele, dar se putea si mai bine.
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            am mai schimbat cate ceva la documentul meu - am semnalat niste greseli si am schimbat si fontul, poate atrage mai mult.

                            daca mai aveti idei, spuneti.

                            e la alegerea fiecaruia ce fel de fluturasi scoate - ai mei sau ai lui bogdan.
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              eu ma bazez cel mai mult pe zilele de sambata si duminica seara. atunci sa vedeti golance prin oras

                              si nu trebuie dat fluturas doar la masini aratoase, ci la cei care par a fi interesati de masini. va dati voi seama care
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                simplu la care: la cele care sunt intretinute, nu la unele cu 5 kile de noroi pe ele, care sunt in paragina.

                                bogdan, golance cautam noi? sau golanuri?

                                am incercat in seara asta - esec total - nu am gasit loganuri
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google