Excursii Logan Club Braila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sambata si duminica sau daca . Plecam sambata dimineata si ne intoarcem sambata seara...
    sigpic

    Comment


    • Nu cred ca pot weekend-ul asta si celalat.
      My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

      Comment


      • bai.. cum 100 de ron benzina dus intors.. cu banii astia mai bine ma duc pana la mare

        Comment


        • Pai hotarati-va pana la urma unde mergem la mare sau la munte, eu vreu sa plec si la mare si la munte.
          My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

          Comment


          • Da ma, daca mergi cu 60 tot drumul, da, ajungi cu 100 ron

            Eu am zis 100 ca sa mai ai cand vii acasa de facut cateva ture de Calarasi
            sigpic

            Comment


            • nu ma.. mers cu 90 si ma costa 110 lei drumu pana la mare (asta anu trecut cand era benzina mai ieftina). e probata treaba

              Comment


              • cam repede ai mers cu 90, nu te-ai plicitisit pe drum

                anul trecut am facut plinul la gaz (80 lei) si camd am ajuns acasa am mai facut vreo 100 km

                PS: puneti-va GPL ca ve ajunge mai ieftin ;)
                Last edited by braileanu; 14 July 2010, 12:12.
                My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                Comment


                • si ne stricam injectoarele.. lasa ca-i mai bine pe benzina

                  Comment


                  • La ultima intalnire ati spus de excursie tuturor? Stiti foarte bine ca sunt membri care acceseaz mai rar forumul.

                    Cat timp nu pot merge in excursie eu nu postez nimic dar daca aveti nevoie de ajutorul meu va stau la dispozitie.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • eu peste 2 sapt o tai pe transfagarasan....a dat domnu sa plec si acolo ... si dupa aia poate o tai si la mare....da sa vedem cum stam cu banca ) oricum...daca plecati pe vreundeva eu nu meg cu tancu )

                      @braileanu: daca isi pun baietii gaz...patesc cum a patit gabau....asa ca stati linistiti cu gazu nu va luati dupa el ca el o are pe gaz din fabrica....;)

                      Comment


                      • Eu sunt de luni, in soveja..care vrea sa vina e asteptat aici ...stau pana duminica.
                        In rest ce sa va spun..aer curat...vreme super, fara ploaie abundenta...
                        A dat 2 ploi de cand sunt aici, si foarte scurte ca si cantitate...
                        Sunt cazat cu 50 RON pe noapte, fara conditii excelente, dar mie cel putin imi convine.

                        Vine careva...???
                        Butea Aurel Laurentiu
                        fara linkuri externe in semnatura
                        BR - 21 - CNB

                        Comment


                        • am fost odata la soveja si am zis k nu ma mai duc toata viata

                          Comment


                          • O secunda... se poate ajunge in zona unde stai tu Laurentiu cu garda la sol 10 cm? :d
                            sigpic

                            Comment


                            • masinar daca peste 2 saptamani pleci pe transfagarasan hai si pana la sibiu cat mai e.
                              Last edited by Cristi_LCD; 15 July 2010, 18:40.

                              Comment


                              • e posibil sa ajung si pe acolo...ca o sa ma intorc pe valea oltului....nu vin rpin brasov ca is satul de el...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google