Service-uri In Brăila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Eu nu am mers decat pana la soveja ...sa nu fiu nevoit sa pun si in alta parte :P
    Butea Aurel Laurentiu
    fara linkuri externe in semnatura
    BR - 21 - CNB

    Comment


    • #92
      salut baieti,
      Sunt in pragul celei de a treia revizie (3 ani) si nu prea vreau sa ma mai duc la apan, ce alt service imi recomandati?
      sigpic___________

      Comment


      • #93
        Laureate Plus 1.4

        Daca se mai uita cineva pe aici si pe mine ma intereseaza un service care la ora actuala e in top ca si mana de lucru.
        Apan DIG exclus din start.
        Trebuie sa schimb distributia. Nu se pune problema de meserias ca am, insa omu saracu nu-mi poate oferi garantie la piese.
        Deci, ceva sugestii ... ?

        Comment


        • #94
          Pai daca ai meserias bun pentru ce-ti mai trebuie si garantie la piese,le cumperi din magazin banuiesc.

          Comment


          • #95
            Eu numai la Apan am facut reviziile si ITP la golanul meu si al lui taica-miu. Poti sa stai langa masina si sa-i bati pe mesteri la cap, iti spun tot ce e in neregula cu masina si nici nu accepta "atentii". Scumpi dar fac treaba buna.

            Comment


            • #96
              Piesele le cumpar eu din magazin daca fac operatiunea la meserias. Nu stiu magazinul sa ofere garantie si despagubiri in situatia in care doamne fereste cureaua se rupe. ipotetic vorbind.
              de aia am intrebat de un service serios. de regula si la service el iti ofera garantie daca pui piesele lui. E management desigur insa cred eu esti scutit de alte drumuri in vreo situatie naspa.
              aveti idee despre APAN de pe Buzaului ?
              sunt la fel ca si dincolo ?
              evident cat e in garantie masina faci la reprezentanta. dupa aia te mai orientezi, poate-ti mai ramane vreun leu in buzunar

              Comment


              • #97
                Ati incercat la Frontal - oferta mare si au si service pentru montaj;
                Apan, sos. Buzaului - ce inseamna la fel ca si dincolo? Daca va referiti la preturi, raspunsul este da, iar daca va referiti la calitatea serviciilor, raspunsul este da. Daca vreti sa stati langa masina, nu are nimeni nimic impotriva, baietii sunt de nota 10.
                MiNnRuZ

                Comment


                • #98
                  hmmm..... si totusi nu ar fi bine sa facem o lista cu service-urile cele mai bune raport calitate pret ??? Eu in 3000 km trebuie sa fac revizia si mi-ar fi de ajutor sfaturile voastre.
                  ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

                  Comment


                  • #99
                    cea mai buna revizie si mai ieftina dupa parerea mea e la garajul propriu (nu al meu) al fiecariua

                    Comment


                    • ). Da Marius stiu, stiu, numai ca uneori tot mai trebuie sa mergi la un mecanic. Un ulei, o bujie o mai strang eu, da' distributia, capetele de bara???? unde le facem?
                      ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

                      Comment


                      • la garaju meu )).. daca la al vostru nu se poate

                        Comment


                        • E bine de stiut. Atunci cand o veni vreme te invit pe la mine pe la garaj sa ma ajuti.
                          ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

                          Comment


                          • Sau te inviti la garajul lui
                            sigpic

                            Comment


                            • cred ca la o sa ne invitam amandoi la tine

                              Comment


                              • si eu si eu
                                My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google