Circulatia Din Braila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • deci d-astia sunteti.
    sigpic

    Comment


    • frumoasa teapa tineo tot asa

      Comment


      • tin sa va anunt, asa cum era si normal, cristi a castigat intrecerea si acum o sa umble ca nebunu prin oras, o luna

        valeriu, am facut poza la semn dar o postez maine dupa 4, ca acum ma uit la meci HAI ROMANIA!!!
        Last edited by Cristi_LCD; 2 April 2009, 08:08.
        sigpic

        Comment


        • Felicitari Cristi!
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • Faza cu 50 pe dig este aceea ca dinspre gl spre br la fosta "porcareata" apare indicator de intrare in localitate ...deci rezulta o viteza de..de.. de....50 KM

            NO COMMENT

            Comment


            • Originally posted by bogdan_1984 View Post
              tin sa va anunt, asa cum era si normal, cristi a castigat intrecerea si acum o sa umble ca nebunu prin oras, o luna

              valeriu, am facut poza la semn dar o postez maine dupa 4, ca acum ma uit la meci HAI ROMANIA!!!
              Fara gluma (de altfel a trecut 1 aprilie) am primit reclamatii acasa cum ca merg cu viteza prin oras. Nu stiu care m-a parat lui taica-meu ca mergeam cu 80 pe Calarasi . Eu cred totusi ca este o confuzie sau eram in vre-o depasire ca nu prea ai pe unde sa o calci pe Calarasi (noaptea eu nu merg).
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • asta e tare! eu te-am spus. dar unde stai si cum arata tatal tau???

                cert este, ca valeriu trebe sa sara cu o bere la je asa ca daca il vedeti, il opriti, il sechestrati, ma chemati si nu ii dam drumul pana nu da berea
                Last edited by bogdan_1984; 2 April 2009, 08:14.
                sigpic

                Comment


                • mai bine vii tu la galati,bogdane la un gratar(daca se voteaza)si il sechestrez eu pentru tine
                  pe valeriu! ce zici?
                  Last edited by Cristi_LCD; 2 April 2009, 12:03.
                  Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                  Andreea Trifu

                  Comment


                  • Bogdan...e tare poza pe care ai pus-o cu indicatorul
                    Mai lasa-ma pana sambata ca trec prin acea zona si pe urma vorbim...
                    Oricum daca pierd iti voi da bere ...dar bei cat pot eu sa duc...ca asa e frumos sa iti tin si companie
                    sigpic

                    Comment


                    • opa...opa...penelopa! ce avem noi aici? canci indicator la intersectie si ia uite unde este semnul Braila taiat. opa...si ce se vede in indepartare, pe la vreo 10 metri de semn? hmmm? cumva limita 80 km/h? gata valeriu, o punem de o betie. vedem cine pleaca primul acasa (in 4 labe)
                      Attached Files
                      Last edited by bogdan_1984; 2 April 2009, 19:23.
                      sigpic

                      Comment


                      • bogdane,esti tare! asta nu o stiam!era la fel si cand am venit noi la gratar in braila?
                        Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                        Andreea Trifu

                        Comment


                        • E de cativa ani buni .
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • de vreo 6-7 ani de cand am eu carnetul, este acolo dati stire in tara ca sa stie toata lumea, ca ne trezim cu amenzi aiurea in posta
                            Last edited by Cristi_LCD; 3 April 2009, 09:11.
                            sigpic

                            Comment


                            • De ani buni este semnul acolo...asa e...dar...caci mereu este un dar...in trecut la iesirea din Braila(dupa ce treci de drumul care da la bac) era semn cu 80 km/h...la intrare in Braila sunt sincer si recunosc ca nu mai tin bine minte daca era semnul de 80km/h dupa panoul cu Braila...oricum daca nu era atunci prin fata pe la Aral/Dacia/Fiat pe un sens era 50 km/h(Galati-Braila) iar pe celalalt 80km/h(Braila-Galati)
                              sigpic

                              Comment


                              • ma bucur ca v-ati lamurit in legatura cu aceasta problema.. sa stiti ca este lume care a fost oprita de catre politie la Prisma pentru viteza. pana la semn... avem limita de 50 Km/h

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google