Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cica....SENZATIONAL?

    Noua Dacie LOGAN Coupe la salonul din martie de la Geneva
    http://www.***********/noutati-auto-...a-2009-3861448 ....oare?

    Comment


    • nea... niciodata...

      Frane brembo pe dacie? nu ai sa vezi
      Jenti de genul ala? niciodata


      e pacaleala. au mai luat de pe vreun site iar... cum a fost si cu bicicleta dacia ) au scornit-o niste baieti ca nu aveau ce face, si au luat-o si ei de pe site-ul baietilor
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by iamagi View Post
        nea... niciodata...

        Frane brembo pe dacie? nu ai sa vezi
        Jenti de genul ala? niciodata


        e pacaleala. au mai luat de pe vreun site iar... cum a fost si cu bicicleta dacia ) au scornit-o niste baieti ca nu aveau ce face, si au luat-o si ei de pe site-ul baietilor
        Nu iesti optimist deloc, asta scoate Uzina Dacia din criza financiara .(foame de bani)

        Comment


        • Frane Brembo am avut eu, pe fata, asa ca nu va mai mirati. Pe bune acuma.
          In alta ordine de idei...nu este niciun doritor pentru participare la regionala loganclub de la Iasi?

          Comment


          • Eu nu ma bag, ca e posibil sa fie nevasta la munca, deci va incurc degeaba :|
            sigpic

            Comment


            • BRAILAAA! ce ne facem? din startul exceptional pe care l-am avut, acum iar e liniste? trebuie sa facem ceva!

              sa impartim fluturase prin oras ) stam la semafor ))

              sau, la intalniri, chemati-va din prietenii cu logan, daca le place intra ei singuri pe site ;)

              lipiti-va stickerele alea, ca sa ne facem reclama in trafic!
              sigpic

              Comment


              • nu cred ca baietii mai asteapta un gratarel ca sa poata sasi revina di somnul cel dulce ,pacat de vremea care a fost de amu se strica ear vremea si nu cred ca ar fi bine sa ne gasim an ploae.HAIDETI CURAJ MISCARE NU SE VEDE NIMIC.

                Comment


                • Originally posted by mcdan View Post
                  Am si eu o rugaminte (cine stie) unde se poate gasi folia aia de interior (tip argintie semitransparenta - parasolar, ca in foto... si cat costa? M-ar interesa ceva pe bleu marin ...Mersi anticipat...
                  Uite ce am gasit la Galati...la Marele Popescupret...10 lei
                  Folia este la un capat galbena si se termina oglinda...
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • Mersi Cipri...

                    Originally posted by valeriuciprian View Post
                    Uite ce am gasit la Galati...la Marele Popescupret...10 lei
                    Folia este la un capat galbena si se termina oglinda...
                    Exact ce ai gasit tu am gasit si eu dar pe bleu (culoarea masinii), ceea ce-mi trebuia.
                    Mersi oricum.

                    Apropo ..cineva de montat... asa mai meserias...gasesc pe cineva?
                    Last edited by McDan; 10 February 2009, 22:28. Reason: Too speed

                    Comment


                    • eu iti dau sfaturi:

                      daca e cu folie de transfer nu folosi apa (tragi hartia ce nu se lipeste de la un capat, il fizezi, apoi lipesti unul din colturi, pui pe cel de la celalalt capat sa traga de hartie aia, in timp ce tu dai cu o carpa sau ceva sa iasa apa)


                      daca e fara folie: dai cu apa, il fixezi, apoi la fel ca la cealalta cu hartia, dar sa fie ud, ca atunci cand dai cu carpa sa iasa apa si sa nu ramana bule.
                      sigpic

                      Comment


                      • sa stapanesti sanatos farurile iamagi...frumoase foc!
                        MiNnRuZ

                        Comment


                        • Mersi mersi. Spre uimirea mea, sunt reglate cat de cat... bat putin mai bine decat celelalte.
                          sigpic

                          Comment


                          • Un calduros La Multi Ani celui care astazi i-si serbeaza ziua de nastere.
                            Sa ai o zi cat mai buna si relaxanta ,sa nu ai probleme de nici-o natura tinand cont ca , azi e '' Vineri 13 '' .Sa fii iubit.

                            Comment


                            • si de la mine, toate urarile de bine sarbatoritule....!
                              MiNnRuZ

                              Comment


                              • daca nu da de baut nenea... nu face nimic )... ce zi ti-ai ales (am voie sa ii zic numele sau ramane surpriza? ) ... vineri 13... noroc ;)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google