Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fost-am si eu la SAN. mi-a parut bine sa il vad zambitor si glumet, mai ales ca acum cateva zile a avut un incident. ii urez sanatate si sa ne vedem cu bine la intalnirile noastre.

    ieri am vazut politistii comunitari care dirijau circulatia la intersectiile dorobanti cu calea galati si calea galati cu m. malaeru. n-au nici un "aer", nicio alura de politist, nici un simt de trafic mai ales de dirijare. braila e plina de gropi, e un santier pentru 2 ani (asta ar fi un semn bun), dar mergem mai departe
    sigpic

    Comment


    • bogdane sa fi vazut luni ca era una de la politia comunitara care dirija an intersectia de la dorobanti cu calea galati de zici ca facea cine stie ce balet.cine io mai fi pus si pe maimutoii astia in intersectii care nici nu stiu sa dirijeze cum trebuie.
      am deschiis geamul si i-am zis la, cratita tanti nu aici ca habar n-ai ce face
      Last edited by mcm022006; 23 March 2011, 21:25.

      Comment


      • Poate-ti luai vreo amenda Stefane

        Adevarul e ca mi se pare o mare prostie ce au facut astia, adica politia comunitara rutiera. Aia nici nu au habar de o masina, dar sunt politisiti rutieri. Asta e, mergem mai departe. Cel putin stim ca pe astia poti sa-i mai faci ca nu cred eu ca sunt stiutori de legislatie rutiera.
        sigpic

        Comment


        • sa-i faci la ce? la barbut?
          cica au primit lectii de dirijare a traficului intr-o unitate militara desfiintata....
          sigpic

          Comment


          • tij-ule.. rad de exprimarea lui Marius(yle). scuze de te-am ofensat

            Comment


            • Salutare baieti!
              Am o perioada mai incarcata ,nu prea mai am timp nici de forum sau de intalniri.Sa nu credeti ca v-am uitat.Multa sanatate va doresc mai ales D-nul Nelu (SAN).
              POATE NE VEDEM DUMINICA NU PROMIT NIMIC.

              Comment


              • scuze atunci, am crezut ca razi ca am fost si eu la nea nelu. atunci scuze nu stiu ce a fost in capul meu
                Last edited by mcm022006; 25 March 2011, 17:17.

                Comment


                • Pai ieri am fost iar la apan sa vad daca ai masina gata si la fel era unul de la politia comunitara rutiera si habar nu avea ce facea el in intersectia de la dorobanti cu calea galati.Astia sunt un pericol la dirijare,pana o sa se intample vreun accident din cauza lor si i-or incinge niste smecheri putin.
                  Last edited by mcm022006; 25 March 2011, 17:18.

                  Comment


                  • Ai masina in service?
                    sigpic

                    Comment


                    • gata am scos masina din service, astept sa o spal maine sa vad cum apare ,mi se pare cai putin gazata.
                      daca e asa o duc inapoi ca i-am avertizat de azi
                      era si masina lui yle la vopsit, nu o mai cunosteai de alba ce era de la matuit
                      Last edited by mcm022006; 25 March 2011, 17:19.

                      Comment


                      • pai da' ce-ai patit ma?
                        sigpic

                        Comment


                        • top secret, nu vrea sa zica. eu stiu ce a patit dar nu spun nici eu
                          sigpic

                          Comment


                          • poate si-a facut zgarieturile de pe portiere....sau poate nu...

                            Comment


                            • am avut altele mai accentuate dar pe partea cealalta,dar mai bine o vopseam eu cu trafaretul acasa .o firma de ...........apanul.dabea astept sa ma sune cei de la bucuresti sa ma intrebe daca as multumit de lucrare ca le incarc frigiderul la ce au facut meseriasii de la noi.nu va mai duceti la ei. isi bat joc de meserie.
                              cred ca am gresit ca am dat nume la ce servis am fost.dar nu ma pot abtine, mea ajuns la os de data asta .
                              Last edited by mcm022006; 26 March 2011, 21:02.

                              Comment


                              • pareri si pareri....

                                Respect parerea fiecaruia dar asta ma face sa imi spun si eu parerea incercand sa si argumentez: referitor la baietiii aceia de la politia LOCALA rutiera, de la mine tot respectul. Poate de fiecare data cand treceam eu pe acolo isi faceau treaba bine, infinit mai bine decat acei garcea de la circulatie care intr-adevar mai mult incurca. Pe astia de la locala i-am vazut atenti si seriosi si facand semnele regulamentare spre deosebire de toti militienii de pana acum care sunt deja plini de aere si sictir.
                                Deci momentan cred ca isi fac treaba mai ales ca am vazut si o situatie in care acel dirijor de circulatie lipsea: ieri, joi, pe la ora 17.30 nu era politist le C.Galati cu Dorobanti si era INFERNAL, mergeau brailenii nostri dupa putere si dupa smecherie, fortau prioritatea si castiga cel cu mai mult tupeu sau cu masina mai bengoasa sau mai rablagita de ti-era scarba sa dai peste el.....iar pietonii...vai steaua lor...fugeau pe acele treceri ca gainile cu capu' taiat...CATACLISM si HAOS!!!!!
                                Asta am vazut eu si pe asta imi bazez opinia: dirijorii aia chiar isi fac treaba.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google