Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cristi .. dar vad ca stai cu bunghiu pe greselile care apar in topic(greseli oarecum normale avand in vedere cum ne merg unora din noi mainile pe tastatura)... cred si eu .. un om gospodar... are grija intotdeauna de forumul lui

    Comment


    • ei, a aparut si cele 2 functii, felicitari si la mai multi membri
      sigpic

      Comment


      • marius, tu vorbesti? sa te vedem pe tine cum o sa iti iei in serios functia de fotograf. la fiecare intalnire trebuie sa umpli cardul de poze.

        v-am spus eu ca e politai Cristi, dar este la inceput. acum ii place, pe urma devine indiferent. ca un politai. sau daca vedem ca nu se da pe brazda, sarim cu banul

        off, off, mai, mai
        sigpic

        Comment


        • poi mai bogdan.. saptamana asta o sa aduc si un trepied .. ca sa ne pozam calumea..

          Comment


          • Vand dopuri pentru portbagaj un set (2buc)=6lei.
            Attached Files

            Comment


            • Originally posted by ady62 View Post
              Vand dopuri pentru portbagaj un set (2buc)=6lei.
              Poate si cu o legatura de ceapa verde!
              sigpic

              Comment


              • Alo piata

                Originally posted by johntase View Post
                Poate si cu o legatura de ceapa verde!
                Va rog frumos fara mistouri!
                Attached Files

                Comment


                • felicitari "functionarilor"! buna dimineata braila!
                  MiNnRuZ

                  Comment


                  • liniste totala???
                    sigpic

                    Comment


                    • e mai multa activitate pe intalniri. fiecare vine cu iedi de loc de intalnire.

                      apropo, unde are sediul LUXTEN
                      sigpic

                      Comment


                      • Sediul luxten e in spate la moara violatus intri printre pancronex si banca bcr de pe calarasi si tii strada tot inainte si se anfunda in faleza acolo gasesti un parc auto la o firma langa el e sediul luxten. Afara in parcarea aceea este un ponton plutitor la reparat acolo e parcarea de care s-a vorbit nu te descurci suna-ma si te ajut 0720133359 stefan.
                        Last edited by Cristi_LCD; 7 March 2009, 09:45.

                        Comment


                        • ieri am fost cu vis87 cu loganul lui la revizia de un an are doar 6450 de km parcursi si cand au facut o inspectie rapida la motor au vazut o MICA TRANSPIRATIE DE ULEI undeva pe langa compresorul AC si pentru acea SCURGERE DE SEMERING cum au zis ei au schimbat: semeringul in cauza, cureaua de distributie fiindca nu se mai potrivea, pinionul de la pompa de ulei. curiozitatea mea este de ce nu sa mai potrivit cureaua de distributie si acel pinion la locul lui? dupa cateva intrebari de ce sa intamplat am auzit ca modelele pe benzina AU TOATE ACEEASI PROBLEMA.
                          sigpic

                          Comment


                          • Cand s-a facut acea interventie s-a demontat cureaua de distributie?Daca da...atunci e firesc sa nu se mai monteze inapoi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Asa am facut si eu cu masina lui imagi aceeasi boala a avut ai stat langa ei sau ti-au dat piesele care le-au schimbat inapoi daca nu e cu semnul ? Nu esti sigur daca ti le-a schimbat.
                              Last edited by Cristi_LCD; 8 March 2009, 09:25.

                              Comment


                              • nu avem de unde sa stim daca au schimbat piesele, eu am spus omului ca o sa verific si eu la masina mea daca sunt scurgeri de ulei iar el a zis ca NUMAI LA ASTEA MAI NOI E PROBLEMA ASTA si am ramas fara cuvinte.....adica in 2006 nu aveau probleme dar acum au???
                                Last edited by iuly75; 8 March 2009, 01:25.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google