Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ok baieti vam inteles dar sunt la inceput si pana va mai cunosc mai dureaza un pic.am si eu o intrebare la voi o intalnire unde are loc k as vrea sa vin si eu astept un raspuns salut.

    Comment


    • Originally posted by br_86_kap View Post
      ok baieti vam inteles dar sunt la inceput si pana va mai cunosc mai dureaza un pic.am si eu o intrebare la voi o intalnire unde are loc k as vrea sa vin si eu astept un raspuns salut.
      In parcarea de la Primarie... pe partea cu Liceul Murgoci.
      In fiecare Duminica ora 10.00 fix

      Comment


      • Dar hai la Tulcea cu noi maine dimineata!
        MiNnRuZ

        Comment


        • maine dimineata nu am cum pentru k sunt la munk mergeam si in al doilea rand nu am sofer la masina intelegi cosmin

          Comment


          • Servici usor! N-am inteles faza cu soferul, dar discutam la o intalnire. Daca ai nevoie de un sofer, oricand, Cosmin se ofera sa te ajute, doar sa fiu si eu in localitate. Buna dimineata Braila! Pregatiti de drum?
            MiNnRuZ

            Comment


            • pai eu am un logan dar ink nu am luat permisu akuma intelegi faza cu permisu.

              Comment


              • كريستي ، من فضلك لا تحذف ما اكتب
                sigpic

                Comment


                • اسمحوا لي أن حذف
                  sigpic

                  Comment


                  • لا أدعي أن لا يفهم ما أكتب
                    sigpic

                    Comment


                    • Si acum traducerea?


                      Cum a fost la Tulcea? Ati venit?
                      sigpic

                      Comment


                      • gicule tu pe unde umbli???? de ce nu ai fost prezent ????

                        ai ratat premiul

                        Comment


                        • Respect pt sonikel mai rar asa om
                          imi pare rau ca n-am fost si eu cu masina ca am niste gume varza
                          dar alta data ....................

                          Comment


                          • unu la mana e sonykel dar te iert , Astept pareri aici si la ct... multumim ptr prezenta si sa nu uita STAR SERVICE Foarte Multumiti...

                            sigpic

                            Comment


                            • sa ne traesti sonikel tata si tineo tot asa la constanta cand faci una ca la tulcea dar acolo vin zigur si sami dai un set de jante ca sa fac tot tacamul ai fost bestial tu si cei de la apan tulcea

                              Comment


                              • Cred ca pufosul o sa ne viziteze de Paste, la cat de des il botezam. Hai sa fim mai atenti si la numele service-ului ca ne bate Sonykel la urmatoarea intalnire.
                                Foarte incantat de ceea ce am vazut la Tulcea, atat din punct de vedere organizatoric, cat si de caracterul colegilor. Sa o tine-ti tot asa ca suntem pe drumul cel bun!
                                Last edited by cosmin_ruz; 14 November 2009, 21:08.
                                MiNnRuZ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google