Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cristi...departe gandul meu de a afirma asta
    Chestia care nu e chiar nu mi se pare ok e sa mergem cu totii sa cumparam produse...
    sigpic

    Comment


    • Pai atunci eu ma intalnesc cu cei din Braila la 11 00 sa vedem ce luam noi si apoi dupa ce ajungeti voi mergem in gasca la locul de gratar.
      Ce nu ai vrut sa afirmi?
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • uite, acum mi-am adus aminte ca asta vara in lac (unde se fac graterele) am vazut gratare pe piatra, amenajate de primarie. maine trec pe acolo si verific daca mai sunt. fac si poze eventual.

        de ce ne intalnim in parcare? ca sa cumparam ce trebuie. sa vedem cati vin, cati bani se strang, cat de foame o sa ne fie. sunt mai multi factori care influenteza intalnirea in parcare.

        pentru cei "ce nu stie" in prima poza cam asa arata lacul

        iar in a doua poza este lacul amara. poate mergem pe acolo la vara, ca e frumos
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • asteptam poze si detalii.

          eu zic sa strangem in jur de 15 lei de caciula. cumparam mici suc/bere (pentru cei ce vin cu nevestele si au carnet) sau bere fara alcool. mai cumparam si painea si cu niste pulpite, ca la cati o sa fim... am vazut ca numai din galati vin 15 parca pana acum...

          ziceti voi cat sa punem dac anu e bine asa.

          si ce ramane, impartim la fiecare, impartim restul la cati suntem si nu folosim mai mult ;)
          sigpic

          Comment


          • Iamagi astea le discutam la fata locului. Nu transformam forumul in talcioc.
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • 1. McDan (Mihai mai pe scurt) BR-05-RED
              2. Iamagi - am sofer: nevasta BR-28-AGM
              3. johntase
              4. lupulucian - GL 99 RLR
              5. valeriu ciprian-(cu copilotul si juniorii)
              6. danielliviu si sotia - GL 22 TOF
              7. consoarta cu gl_mmm - GL 26 MRN
              8. birky - GL 81 CIC
              9 bogdan_1984 BR 50 CBG
              10. andrrei_ro - GL 88 ANV
              11.iashca- GL 93 YKO
              12. Cristi_LCD - BR 30 LCD
              13. Emil BATCA-BR 25 EMY
              Last edited by valeriuciprian; 9 March 2009, 14:32.

              Comment


              • eu zic ca noi galatenii sa luam deja celebra ceafa condimentata din real ...cat despre loc...parca se vorbise ceva de plaja lipoveneasca..

                Comment


                • acolo s-ar putea sa intampinam unele "probleme". cea mai buna este lacul sarat. fac maine poze din lac sa vedeti cum arata. se pare ca avem un coleg nou. hai pe "Discutii generale" EMIL
                  sigpic

                  Comment


                  • Si eu sunt pentru cumparaturile din real. Garantez personal.... sa stabilim o lista si fac tot posibilul sa fie gata pregatita in mod special, noi doar sa mergem sa o luam si sa o platim.
                    GL-22-TOF

                    Comment


                    • Mai degraba deschidem o tema noua, intalnirea Lc BR si LC GL cu organizarea acestui eveniment, in care discutam totul despre asta.


                      da, intr-adevar, din cate am inteles, la Real sunt produse mai bune decat la carrefour, in privinta carnii de mici. cred ca ar fi indicat sa cumparam de acolo, dar problema este ca voi veniti la noi, deci noi ne ocupam de cumparaturi, iar voi n stiudaca aveti timp sa faceti asta duminica, avand in vedere ca veniti de la galati, pana ajungeti pana faceti si cumparaturi, ajungeti la noi la 12...
                      sigpic

                      Comment


                      • Am spus si mai sus, avem relatii... Stabilim ce e de luat, vorbesc de sambata (sau duminica la prima ora, cel tarziu) si ni se va pregati tot ce e nevoie. Noi doar sa trecem sa platim....
                        GL-22-TOF

                        Comment


                        • pai asa e mai simplu. pe bune. pentru toti si economisim timp pretios. eu sunt de acord cu danielliviu.

                          eu zic ca tot ce ne mai ramane, e sa facem lista cu haleala.
                          sigpic

                          Comment


                          • la lacul sarat an chemping e gratar o rezolv eu ca am lucrat acolo si poate o rezolvam si apropo la carfur am luat azi carnati de plescoila4 roni 5 bucati la tipla am facut gratar acum e o bunatate

                            Comment


                            • si eu am luat carnati de plescoi a la' carrefour. ;) sunt gustosi foarte ;). vezi ce poti sa faci acolo la lac ;). intre timp, sa vedem ce ne arata bogdan de acolo ;)
                              sigpic

                              Comment


                              • e bine avem unde sa parkeze toata lumea

                                bogdan daca vrei merg cu tine maine sunt liber zi ora si locul si merem

                                cu fetele si puradeii ce facem
                                Last edited by stefano xlf; 20 January 2009, 22:04. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google