Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valeleuu!! Ce tigeaneala!!

    REPET INTREBAREA: (pentru Marius_BR si McDan in special) Ati venit sau nu pentru premiu? Sincer, eu nu v-as fi dat nici un premiu pentru ce scandal faceti. Daca tot nu vreti uleiul ala, de ce l-ati mai luat?
    Daca tot ziceti ca nu a contat partea materiala, atunci de ce atata invidie pentru cei care au luat cauciucuri?
    Last edited by iamagi; 19 April 2010, 18:41.
    sigpic

    Comment


    • daca va dadea capace de roti cred ca dadeati foc la forum...si in plus cei care au primit cauciucuri si ce au mai primit le-au primit pe merit...

      Comment


      • hai sa fim barbati si sa nu ne mai certam si sa fim tot impreuna roata ii rotunda
        haideti sa ne unim iarasi cu totii si sa aratam ca putem trece si peste lucruri neplacute
        haideti curaj
        Last edited by Cristi_LCD; 19 April 2010, 20:06.

        Comment


        • eu unu nu mai ma bag in cearta asta creata cu tulcea asta!

          Comment


          • ce are mai uleiul ala? ce are ce va pute la el?toti au primit ulei? si la constanta si la galati a fost ulei. fiecare club a luat cate un schimb de ulei. valoreaza minim 1mil , inmultiti cu minim 110 si vedeti cat va da. chiar asa nerecunoscatori sunteti? ce vroiati sa primiti? de unde vine supararea voastra?ce credeti ca uni au luat doar anvelope si altii doar ulei. in fiecare club au fost 2-3 cu anvelope si restul ulei.
            Last edited by SoNyKeL; 19 April 2010, 20:19.

            sigpic

            Comment


            • sony stai linistit si nu te mai enerva ca nu o sa o scoti la capat

              Comment


              • pai da e lipsa de respect fata de mine si fata de efortul financiar facut de star service tulcea. cand de la 100 de masini am intins coarda pana la 160. deci chiar asa??? ce credeati ca va curge lapte si miere???

                sigpic

                Comment


                • sa mor io din cate observ numai la noi au iesit discutiile astea...de acum care mai merge la moaca la vreo intalnire sa nu mai mearga frate...sa stea acasa sa nu mai aisa cu discutii deastea...

                  Comment


                  • Aici aveti pozele care le-am facut .. http://www.loganclub.ro/forum/showpo...4&postcount=88

                    Pentru cine vrea pozele originale da-ti add pe mess si se rezolva

                    Comment


                    • eu deja am si folosit uleiul . am facut revizia la masina si ghici cat m-a costat...160 lei oare de ce?
                      sigpic

                      Comment


                      • cum ma sa te coste 160 de lei cu uleiul tau?da ce i-ai mai schimbat inafara de ulei si filtru de aer?

                        Comment


                        • Si acum ca s-a terminat cu uleiurile si cauciucurile, pregătim o intilnire de 1Mai? fara premii "moca"| .... sa nu avem vorbe!

                          Loganu-ule, poze multe si de calitate, multumesc!
                          Last edited by Cristi_LCD; 20 April 2010, 08:34. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpic

                          Comment


                          • replica

                            vad ca lumea incepe sa plece de la logan club br. De ce oare?

                            Salutari Marius_BR si McDan ca ati renuntat la chestia asta si ca v-ati dat seama de caracterul unora de pe aici. Eu mi-am dat seama de mai demult de asta si am actionat in consecinta. Va felicit si va astept sa vorbim pe pm si sa ne intalnim separat de restul gastii.
                            Last edited by Cristi_LCD; 20 April 2010, 10:13. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • mai bine abtine-te, daca nu stii ce se discuta aici sau macar nu ai fost de fata, da?
                              Last edited by mcm022006; 20 April 2010, 10:03.

                              Comment


                              • daca aceasta cearta a fost provocata de evenimentu de la tulcea. nu stiu ce vina are rocri? sau dece aveti impresia ca ati fost voi defavorizati.
                                toate cluburile au fost tratate la fel. doar logan club bucuresti , cluj , mioveni , brasov au primit 10litri de benzina , ptr ca asa a hotarat conducerea Star Service tinand cont cati kilometrii au avut de facut.
                                deci ce va apucat acum pe toti.
                                nu faceti prostia si voi sa va rupeti de forumu mare.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google