Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce rau imi pare ca nu am putut sa ajung la intalnire . Se pare ca a fost frumos. Ce modificari are mcm-ul sa-mi fac si eu ?

    Comment


    • mcm-u a avut modificare.. dar a scoso ca era periculoasa in mainile lui. filtrul acela albastru a fost montat la mine pe masina si se auzea cam asa

      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

      Comment


      • hai MCM-ule baga...lauda-ma gura ca-ti voi da friptura

        Comment


        • marius, ce sa zic...se aude foarte frumos. de ce il vinzi?
          sigpic

          Comment


          • Tu degeaba intrebi ca tu oricum nu pui asa ceva pe masina ca intra in categoria modificare ))
            sigpic

            Comment


            • atelajul meu functioneaza perfect la peste 44000 km. nu vreau sa ii aduc modificari doar de gragul de a o face. pentru ca unul din motive este sa nu intreb pe unul pe altul cat de adanci sunt gropile sau bordurile

              LE: si ies din anonimat si monotonie cu, ghici...culoarea ca mai rar vezi asa ceva
              Last edited by bogdan_1984; 19 July 2010, 22:04.
              sigpic

              Comment


              • off: tocmai prin aia intri in anonimat sunt o mie de taxiuri in braila
                daca prin a intreba despre cum sunt gropile te referi la mine, te inseli, ba mai mult, iar vorbesti prostii... tu sa nu comentezi nimic despre modificari ca nu e locul tau

                on: care are curaj sa puna doar filtrul ala mititel? ))))) -- garantat 10 cp
                sigpic

                Comment


                • da, mersi pentru lectie gicule, nu stiu nimicdar nu inteleg de ce te-ai atacat asa? :-??
                  sigpic

                  Comment


                  • Eu as pune si filtrul ala mititel si ala maricel si multe alte lucruri dar nu-s finante .Si asa am trecut ca prin urechile acului ca era sa-mi ia banca masina si ramaneam pieton

                    Comment


                    • mcm-ul a dat jos filtrul pentru ca uita ca mai are si treptele 3, 4 si 5. Iar acul la turometru era blocat la peste 4000 rpm. Cu alte cuvinte talpa tata talpa ...

                      Acum sa va tai din elan,doar un filtru nu aduce mai mult de 1-2 cai putere sa nu credeti ca faceti avioane din lighene.

                      P.S. gata terminati cu filtrele pe topicul asta.
                      Last edited by Cristi_LCD; 20 July 2010, 08:30.
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • Iar fac off-topic Cristi, da' trebe sa iti raspund: sigur nu a fost doar efectul de placebo. Adica, chiar daca se zice ca nu aduce, se simte ca masina are in sfarsit vlaga, ca poate sa traga. Cu filtrul vechi, eu nu depaseam niciodata cu a 5a, doar cu a 4a ca sa aibe vlaga. Dar i-am pus porcaria asta si parca accelereaza altfel. Bine ca scoate si un sunet foarte placut cand e in sarcina si trage mai greu . De fapt, sa zica si Marius cum s-a schimbat masina

                        Si o sa se schimbe a lui in fiecare seara de weekend cand are prea multa benzina
                        sigpic

                        Comment


                        • pt duminica asta eu spun pas sunt plecat la sibiu o sa incerc sa va aduc cat mai multe poze frumoase facute cu noul aparat foto pe care l-am achizitionat
                          sunt cam incepator dar cu cateva invataturi de a lucra cu el sper sa iasa ceva frumos
                          Last edited by Cristi_LCD; 23 July 2010, 08:23.

                          Comment


                          • @stefano xlf drum bun si distractie placuta.

                            Duminica ora 10 parcare primarie:
                            1 Cristi_LCD
                            2.....
                            Cel mai lent 1,6 8v

                            Comment


                            • da stefane, iti urez si eu drum bun, distractie placuta si sa stie toata lumea ca LCBr e pe primul loc
                              sigpic

                              Comment


                              • Stefane sa vad in ce dispozitie ma aflu dupa dizertatie si poate ne intalnim duminica la Sibiu ;)
                                My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google