Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • zice unu ceva ... altii trec cu vederea. Nici eu nu vin .. ca nu am cum la ora 10. io zic sa ramana duminica la ora 17 intalnirea.

    Comment


    • pai daca nu se hotaraste niciunul
      trebuie sa ne gasim cu totii sa luam o decizie
      nu sa facem in ambitie
      Last edited by Cristi_LCD; 17 October 2010, 09:10.

      Comment


      • Nimeni nu face in ambitie. Fiecare are programul lui la sfirsit de saptamina si in functie de asta isi spune parerea. Eu zic sa mutam numai ora intilnirii la 11, ca si asa vine iarna si ziua se scurteaza.
        Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

        Comment


        • Stefan si Bogdan au facut foarte bine ca au deschis lista pentru la 10 duminica asta.

          Dupa ce se hotaraste cu majoritate de voturi cand se tine intalnirea si afla si cei ce nu intra des pe forum noua ora facem mutarea.

          Pentru mutare de la 10 la 11 nu e mare scofala dar daca se face intalnirea dupa-amiaza trebuie sa afle toata lumea nu numai cei ce intra pe forum. Plus ca inca nu s-au spus pareri. Cei ce vor schimbarea orei sa spuna exact.

          Locatia nu o schimbam ca s-a mai incercat si altadata si a fost un fiasco total.

          Intalnire ora 10, 17.10.2010, parcare primarie
          1.stefano xlf
          2.bogdan_1984
          3.braileanu
          4.Cristi_LCD
          5....
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • Mariuse, acum ce sa faci? trebuie sa renunti la facultate. (glumesc)
            trebuie sa gasim noi o solutie pe care sa ne impace pe toti.

            venim cu umbrelele sau parcam intr-un local?

            este posibil sa intarzai putin.
            sigpic

            Comment


            • io zic ca-i mai bine dupa amiaza. io scap duminica de la facultate la 11:40 deci daca mai e vo zi ploioasa cum sigur va mai fi de acum incolo..nu va mai prind acolo

              Comment


              • intalnirea logan club braila in masina la braileanu a avut loc
                frumos, n-am mai fost de mult. de data asta n-am mai luat absenta

                cristi, pe langa termostatul ala iti mai trebuie si antigel.
                sigpic

                Comment


                • Pozici de la intalneala pe ploaie. 17.10.2010.
                  Attached Files
                  My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                  Comment


                  • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                    ...

                    cristi, pe langa termostatul ala iti mai trebuie si antigel...
                    Am. Si apa distilata am. Resturi de la ultima revizie.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • daca pui apa distilata peste antigel sa nu-ti para rau Cristi la ce iarna se anunta

                      Comment


                      • Timpul asta se anunta a fi imprevizibil de fiecare data,ati fost cativa ala intalnire,dar scz am fost de servici!bft la baieti!

                        Comment


                        • Ma bucur ca s-a tinut intilnirea. Mai bine as fi ajuns si eu la intilnire. Nu ar mai fi trebuit sa fac un drum la asigurator si peste citeva zile in service. Din pacata am lovit ieri un ciine si paguba constatata, deocamdata, este estimala la 2000 RON. Bara, proiector stinga, grila inferioara, radiator apa. Asta la prima vedere.
                          Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                          Comment


                          • scuze ca nici eu nu am putut ajunge dar am fost plecat
                            asta e serviciu
                            si cu ora pentru intalnire ,ie imi este indiferent pentru ca eu pot sa vin oricand.acum voi hotarati.
                            e bine si la ora 17.00 duminica,pentru ca oricum multi dintre noi iesim la oras,dar e posibil sa nu gasim loc la primarie pentru ca o sa fie toata smecherimea prin parcare pa acolo la ora aia ca doar ies la agatat baietii

                            Comment


                            • sa vad cine mai iese la agatat pe frigu asta mai Marius

                              Comment


                              • se coboara 1 cm geamul sa se vada doar ochii
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google