Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La cat de frumos a fost cam putini

    Comment


    • imi pare rau ca nu am ajuns dar am plecat in cursa asa in ultimul moment
      asta e serviciu ce sa-i facem

      Comment


      • sz pentru ca nu am reusit sa ajung

        Comment


        • Pt cei care a buna placere sa vina maine sa ciocnim un ou ne putem gasi an parcarea primariei la ora 11.
          EU AM SA TREC PE ACOLO MAINE

          Comment


          • ok. eu o sa incerc dar nu promit nimic

            Comment


            • Cu cea mai mare placere ash trece dar am musafiri si voi fi ocupat ! Oricum eu va doresc tuturor un PASTE FERICIT !!!!
              LOGANIST CONVINS !!!

              Comment


              • salut la toata lumea imi pare bine ca dupa mult timp am reusit sa intru si as fi bucuros sa ma alatur intalnirilor da pentru moment nus in tara tinetio tot asa

                =5060[/IMG]

                [QUOTE=cristi-MAR;942244]salut la toata lumea imi pare bine ca dupa mult timp am reusit sa intru si as fi bucuros sa ma alatur intalnirilor da pentru moment nus in tara tinetio tot asa
                Last edited by cristi-MAR; 27 April 2011, 11:47. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • bai da maine nu se tine nici o intalnire?

                  Comment


                  • mai sarbatoreste lumea odata Pastele

                    Comment


                    • Duminica trebuie sa schimbam locatia de antalnire.pe platoul de la primarie se tine o expozitie de jucarii confectionate de cadrele educatoare si parcarea o sa fie restrictionata pt cei care vin din judet de la scoli.an seara asta cand am trecut deja erau puse bariere si cei de la politia locala nu dadea voie sa se intre an parcare.asa ca unde ne vom gasi .eu zic sa ne gasim jos la capitanie ca acolo nu o sa ne deranjeze nimeni sau daca nu sant politisti ne putem aduna an fata la casa agronomului.asa ca dati propuneri.
                      Eu zic sa ne strangem an fata la casa agronomului si apoi sa plecam daca nu putem ramane acolo
                      duminica orele 11 parcare casa agronomului
                      1 stefano xlf
                      2.
                      3.

                      Comment


                      • Duminica trebuie sa schimbam locatia de antalnire.pe platoul de la primarie se tine o expozitie de jucarii confectionate de cadrele educatoare si parcarea o sa fie restrictionata pt cei care vin din judet de la scoli.an seara asta cand am trecut deja erau puse bariere si cei de la politia locala nu dadea voie sa se intre an parcare.asa ca unde ne vom gasi .eu zic sa ne gasim jos la capitanie ca acolo nu o sa ne deranjeze nimeni sau daca nu sant politisti ne putem aduna an fata la casa agronomului.asa ca dati propuneri.
                        Eu zic sa ne strangem an fata la casa agronomului si apoi sa plecam daca nu putem ramane acolo
                        duminica orele 11 parcare casa agronomului
                        1 stefano xlf
                        2.gabau86
                        3.
                        ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

                        Comment


                        • duminica orele 11 parcare casa agronomului
                          1 stefano xlf
                          2.gabau86
                          3.braileanu
                          My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                          Comment


                          • Maine sunt de servici imi pare rau sa aveti un weekwnd minunat!

                            Comment


                            • Nu promit, dar cred ca ajung.
                              MiNnRuZ

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google