Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Duminica 07-08-2011 orele 11 parcarea primariei
    1.stefano xlf
    2.
    3........


    Sper asta sa fie locatia de antalnire ,duca cateva lipsuri de la intalniri.

    Comment


    • stefane, e bine ca totusi se mai organizeaza
      sigpic

      Comment


      • Duminica 07-08-2011 orele 11 parcarea primariei
        1.stefano xlf
        2.mcm022006
        3.

        Comment


        • Duminica 07-08-2011 orele 11 parcarea primariei
          1.stefano xlf
          2.mcm022006
          3.eugenio23
          4.
          LOGANIST CONVINS !!!

          Comment


          • 1.stefano xlf
            2.mcm022006
            3.eugenio23
            4.77tyj

            Comment


            • nea nelu.....da crezi k mai era vreunu in stare sa faca poze?

              Comment


              • 1.stefano xlf
                2.mcm022006
                3.eugenio23
                4.77tyj
                5.Cristi_LCD
                6....
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • stefane .. ai tras chiulu..

                  by the way .. nice meeting .. ca intotdeauna dealtfel

                  Comment


                  • Si tot cam ca intotdeauna am fost mai multi decit cei trecuti pe lista
                    Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                    Comment


                    • scuze pt lipsa la antalnire .sa ivit pe traseu o problema familiara si nu am mai putut ajunge ,asa ca nu mai scoateti okii ca am lipsit ca intotdeauna.se mai antampla.

                      Comment


                      • Doi organizatori si nimeni nu zice nimic de duminica? Sau nu se mai gandeste nimeni la intalniri? Nu de alta... dar va fi ziua marinei, deci nu vor fi locuri de parcare la primarie... Sau nu se tine (iar) ?
                        sigpic

                        Comment


                        • Tie tie lene sa deschizi lista sau faci numai mistouri.
                          Ca de parcare cred ca no sa avem loc, dar incercam.
                          Ziua marinei va fi luni cu parada navala si alte jocuri.
                          Last edited by mcm022006; 20 August 2011, 12:40.

                          Comment


                          • Deasemenea se vor lua masuri in cazul organizatorilor si co-organizatorilor care nu au activitate/interes pe forum sau intalniri, nelogarea pe forum sau lipsa vizibila pe forum a indatoririlor de organizator.


                            - lipsa de activitate/intalniri timp de 30 zile duce la stergerea sectiunii, ramane doar un topic sticky Intalniri orasul
                            - lipsa de prezenta la intalniri a minim 10 masini(media celor 4 intalniri lunare) duce la stergerea sectiunii, ramane doar un topic sticky Intalniri orasul
                            - lipsa de activitate pe forum si prezenta la intalniri, nevizitarea forumului timp de 30 de zile duce la pierderea, dupa caz, a functiei de organizator sau co-organizator
                            Eu am intrebat daca se tine vreo intalnire, ca nu vad nici o activitate. In plus, nu sunt eu organizator sa decid daca se tine si cand se tine o intalnire si mai grav, sa ma ocup de organizarea activitatilor.

                            PS: cititi citatul de mai sus... reprezinta niste reguli adresate cluburilor din tara.
                            sigpic

                            Comment


                            • De bine , de rau ,noi tot am mai venit la intilniri iara tu nu ai mai fost la o intilnire de nu stiu cate luni.Asa cum s-a mai zis lista se poate deschide si de altcineva,nu musai de organizator .Au mai fost si concedii,poate de acum in colo ne vom strange mai multi.Posibil maine sa fie parcarea aglomerata dara a mai fost asa si neam adunat acolo ,nu trebuie sa schimbam locatia acum pt o zi si pt citatul de sus il stiam nu era musai nevoie sa-l postezi.Era mai bine pt cei care nu vin termen de 30 de zile sa nu mai aiba dreptul de a posta pe forumul de logan club.


                              Duminica 14 08 2011 orele 11 parcarea primariei.
                              1. stefano xlf
                              2 ..........
                              3..........
                              Last edited by mcm022006; 13 August 2011, 21:20.

                              Comment


                              • Salutari! Aveti vreun coleg care lucreaza la Romtelecom? Ieri am trecut spre Iasi si m-am inccrucisat cu o masina de la Romtelecom din care m-a salutat cineva, probabil vazand stickerul Logan Club pe masina mea
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google