Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1.mcm022006
    2.cosmin_ruz. Pe Marius nu-l primim fara jante montate, asa-i baieti?
    3. gabau86
    4.leopardu (Marius,sa nu uiti interfata si laptopul te rog)
    5.
    6.

    Comment


    • Ne gasim la Stefan, ca vad ca s-a domolit cu ploaia

      Comment


      • the list

        1. mcm022006
        2. cosmin_ruz. Pe Marius nu-l primim fara jante montate, asa-i baieti?
        3. gabau86
        4. leopardu (Marius,sa nu uiti interfata si laptopul te rog)
        5. braileanu
        6.
        My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

        Comment


        • baieti,nu mai mergem la Stefan,ci ne intalnim la primarie

          Comment


          • Neata buna! Imi cer scuze ca nu am ajuns, dar mos Ene nu mi-a dat voie sa ma ridic din pat. Multumesc leopardu pentru instiintare!
            MiNnRuZ

            Comment


            • thank you for the photos!! ploaie ploaie dar a fost frumos in mediul asta loganist.. ca de fiecare data

              Comment


              • Mariusica...au iesit jantele la interval !!!! Si au iesit chiar f.bine !!!!
                LOGANIST CONVINS !!!

                Comment


                • multam.. ieri bucuros cu jantele .. azi bosumflat ca a intrat unu cu caruta in masina mea .. parcata pe trotuar sub un nuc la munca. cum gatu mamii lui a gasit-o tocmai acolo nu stiu .

                  avarii .. aripa muci , portiera indoita, oglinda data peste cap.. si restu de belituri si ce mai e
                  Attached Files

                  Comment


                  • cum dracu a intrat ma, nici la astia nu le mai ajunge strada

                    cu daunele cu ai rezolvat? ti-a dat RCA-ul?
                    My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                    Comment


                    • Ti-a dat RCA-ul ala cu caruta? Ti-a dat de la caruta sau de la cal?

                      Cum s-a rezolvat?
                      sigpic

                      Comment


                      • ce RCA fratilor. vorbim de caruta. daca circula pe drum public si atelajul e inscris la primarie sau unde mama naibii .. ar trebui sa aibe RCA... dar acum so gandim pe aia dreapta.. sunt mai mult de 1 % care isi fac asa ceva?

                        a venit de pe o strada de acolo .. cica i s-a speriat calu ca nu l-a pus niciodata la caruta .. si hop fix in masina mea s-a infipt care nici macar nu era pe carosabil.

                        de rezolvat am fost la politie .. astept sa ma sune un agent constatator ca.. nu era acolo cand m-am dus eu .. sa imi dea dovada .. si sper maine sa ma duc la intimidare poate scot ceva bani de la ala.

                        Comment


                        • daca nu scoti nici un ban de la el, il inviti la tribunal ;)
                          My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                          Comment


                          • ia-ti cativa colegi de munca si da-l in judecata daca nu vrea sa-ti dea banii.nu pune chit pe masina ca o sa iasa prost.vezi ca exista niste ventuze de tras tabla (nu de-alea prin sudura sau cum mama lor sunt,ci de-alea de ti-o face asa cum a fost fara sa o mai vopsesti.am auzit ca au unii pe la galati asa ceva si mi se pare ca si apanul are.nu strica sa le faci o intrebare.oricum aripa si cu usa nu sunt de schimbat,dar totusi merita sa scoti macar vreo 15-20 de milioane de la dobitocul ala.vezi sa nu-ti recomande vreun service de genul fratii zapada ca o sa arate ingrozitor daca nu iese vopseaua si toate alea cum a fost.iti recomand http://www.tinichigeriepdr.com/ sau http://anunturipenet.gsp.ro/detalii/...opsire/402765/sunt din galati baietii astia.fa-le macar o intrebare ca nu strica.
                            Last edited by leopardu; 21 May 2012, 23:22.

                            Comment


                            • trebuie sa scot banii asa de la el .. ca daca ajung la tribunal si ala n-are nici un venit o sa imi dea el banii dar cu taraita in 10 ani ... si cum am vazut ce casa are de e mai subreda decat un cort.. ai de steaua mea. plus de alta procesul poate dura mult timp .. Leo ms pentru pont

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google