Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bogdane tuica fiarta era pentru raceala nicidecum ca ai fata de betiv nu a zis nimeni asa ceva

    Comment


    • asa este hai fa-te bine
      eu eram sa mor de la o raceala saptamana trecuta

      Comment


      • cosmine prieteni sunt sa se ajute asa ca stai linistit, imi place sa dau o mana de ajutor acolo unde ma pricep
        sigpic

        Comment


        • iuli daca nu te superi pregateste si mie o maneta ca doar esti profesor

          Comment


          • Originally posted by dobre stefan View Post
            iuli daca nu te superi pregateste si mie o maneta ca doar esti profesor
            se face
            sigpic

            Comment


            • faza cu tuica la raceala nu o stiam. nu m-am simtit ofensat pentru ca nici nu am avut de ce. in primul rand nu consum alcool si in al doilea rand suntem intre prieteni si mai glumim

              hai sa o punem de un gratarel. dar trebe si johntase si stefan. ei sunt piesele de baza la gratare, iar cristi, cristi doar la intalniri
              Last edited by Cristi_LCD; 23 March 2009, 09:52.
              sigpic

              Comment


              • Tema de gandire: duminica asta ii intoarcem vizita lui iuli? Ce ziceti facem o mica plimbarica la Ianca. Pentru cei ce nu au gaz pun la dispozitie patru locuri in masina mea.
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • tema de gandire: daca tot mergem incolo, facem si un gratarel?
                  sigpic

                  Comment


                  • Nu stiu zona(stiu doar sa ajung acolo) asa ca nu stiu daca sunt locuri de gratar.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • sa ne spuna iuly
                      sigpic

                      Comment


                      • eu imi anunt lipsa saptamana asta, mai ales de la un gratar, caci ati vazut si voi ca pot sa cobor doar cu sotia.

                        oricum, as fi venit doar sa ma plimb pana la ianca si inapoi cu un baiat.
                        sigpic

                        Comment


                        • chiar voiamsa spun ca nu prea mi-a placut locul de intalnire (langa "Murgoci"). cat despre intalnirea de la ianca, sunt deacord, doar daca nu are iuli nimic impotriva. ne primesti?
                          MiNnRuZ

                          Comment


                          • Daca se incalzeste in continuare coboram la Capitanie. Oricum murgoci a fost solutia de avarie.
                            Cel mai lent 1,6 8v

                            Comment


                            • Eu zic ca a fost o solutie buna. A fost binisor aici.
                              sigpic

                              Comment


                              • eu ce pot sa zic....binenteles, oricum sunt fara cuvinte dupa ce am citit cu ianca si sincer chiar nu asteptam
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google