Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • braila nu e asa ca aveti liber de 1 mai? apoi nu e asa ca aveti week-endul liber? ce ziceti de o drumetie, sau stiu eu, ceva mai lung. ne aranjam de un week-end in afara orasului?
    sigpic

    Comment


    • Eu cum am spus nu sunt in localitate. L-am nominalizat pe mcm022006 ca organizator de intalniri in lipsa mea. El este seful pentru perioada 1-3 mai.
      Last edited by Cristi_LCD; 27 April 2009, 12:38.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • A fost careva la Manastirea Maxineni ?
        E o zona tare faina ...apoi...aproape de manastire e siretul ...unde merge facut gratarelul de care tot se pomenea ...

        Eu am fost a 2 a zi de paste acolo si a fost superb !
        Butea Aurel Laurentiu
        fara linkuri externe in semnatura
        BR - 21 - CNB

        Comment


        • eu am de gand sa ma duc la manastirea maxineni. pune cateva poze pe http://www.loganclub.ro/forum/excurs...la-t11906.html si sa spui tot acolo cum a fost drumul. ca aici riscam sa ne luam warn
          sigpic

          Comment


          • OK...am inteles
            Butea Aurel Laurentiu
            fara linkuri externe in semnatura
            BR - 21 - CNB

            Comment


            • scuze baieti, nu am putut ajunge duminica, sa ivit o problema de ultima ora. ceva neprevazut.
              de 1 mai nu sunt in localitate, dar urmatoarea saptamana chiar as vrea sa vin.

              Comment


              • daca aveti vreo intalnire pe 5-6 septembrie ma primiti si pe mine?
                am o nunta in braila in perioada aia si poate impusc doi iepuri deodata

                Comment


                • cum sa nu primesti musafirii; ar fi ceva nepoliticos.. bineinteles ca poti sa vii .. ce intrebari pui si tu.. bati atata drum de acolo pana la braila si sa nu ne vedem?.. ha.. te asteptam!
                  Last edited by mcm022006; 27 April 2009, 18:41.

                  Comment


                  • asa, bun. cine si-a dat seama ce este in "neregula" cu ultima poza postata de marius, din seria aceea de poze? hmmm?
                    sigpic

                    Comment


                    • numarul de la vw!
                      Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                      Andreea Trifu

                      Comment


                      • nu e aia. dar daca ai adus vorba, ce are?
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                          asa, bun. cine si-a dat seama ce este in "neregula" cu ultima poza postata de marius, din seria aceea de poze? hmmm?
                          Matiz cu trapa??? Ma rog, pavilion textil parca...

                          Comment


                          • dap, asa e dar nu trebuia sa zici ca sa ii tinem si mai mult in priza
                            sigpic

                            Comment


                            • Mai este si o incalcare a legii. Vorbeste la telefon .
                              Cel mai lent 1,6 8v

                              Comment


                              • soferul??? nu vad eu cred...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google