Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mă chinui să scriu pe opera mobile,vorbim mâine.
    sigpic

    Comment


    • Baieti, imi cer mii de scuze, dar pe mine nu va ma puteti baza maine. Am racit la stomac si nu cred ca pot sa mai vin. Daca maine nu vin pana la 10.15, nu mai vin deloc :|. Scuze

      Insa, va veni doar andrei sa stranga banii de la cine ii aduce. Asta daca nu vin eu
      Last edited by iamagi; 10 October 2009, 18:25. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic

      Comment


      • Eu care ma gandeam ca nu o sa poata veni nimeni la intalnire cand m-am hotarat sa vin si eu dar vad ca s-a adunat ceva lume.

        Comment


        • Logan Club Galati-Braila!

          Asa, asa, prieteni braileni! Cine stie, poate ca in timp vom face o obisnuinta din intalnirile comune LCGl-LCBr.
          Personal, nu m-ar deranja deloc, mi-ar face placere chiar, o unire oficiala a celor doua cluburi. Ca nu e concurs sa vedem care club este mai numeros si/sau se intalneste mai des ... Un lucru e sigur insa: cu cat mai multi cu atat mai bine.
          Logan Club Galati-Braila! De ce nu???

          Comment


          • Asa e Mircea, intre noi nu e concurs, ca oricum noi am castiga .

            Unire doar la gratare Mircea, pentru ca daca in fiecare saptamana ne-am intalni in fiecare oras (pe rand - desi ar da bine), o sa fie multa cheltuiala. Asa e mai bine o data la 1 luna, zic eu, cate o intalnire comuna (nu neaparat la gratar, ca acum incepe sa se raceasca).
            sigpic

            Comment


            • si pana la urma cati ati fost astazi la intalnire c-as tare curios
              ca amu am ajuns din plimbari
              Last edited by Cristi_LCD; 12 October 2009, 07:50.

              Comment


              • nu conteaza cantitatea... ci calitatea .


                A fost super azi. Pozele sunt la mine, dar sunt tinute secret pana cand le redimensioneaza marius
                sigpic

                Comment


                • iata si pozele de la intalnirea dintre Braila si Galati. vremea a tinut cu noi. mai frumos nu se putea.
                  si da stefane, am fost ceva la intalnire. pacat ca nu am mers cu totii la gratar. asta e! altadata.
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • salutare braileni un mesaj de la galati fiti mai uniti un pic si familii si copii nu conteaza sa fie voie buna galagie si distractie gicu stie

                    Comment




                    • Ohoho. Suna bine . Mergem sau nu? Eu ma duc, mai ales ca acum o sa avem si steaguri
                      sigpic

                      Comment


                      • saptamana viitoare cand se va tine intalnirea? sambata sau duminica?

                        Comment


                        • Am hotarat la Galati ca o vom tine duminica la 10. Bogdan, asa i-ai zis celui din petrom da?
                          sigpic

                          Comment


                          • da da prima data i-am zis la 11, dar pe urma mi-am adus aminte ca la 10 este
                            sigpic

                            Comment


                            • Hai ca vin si eu cu o propunere insotita de promisiunea ca vin la intalnire- lasati intanirea pentru ora 11.
                              MiNnRuZ

                              Comment


                              • Nu. Ramane la 10 dar iti promitem ca te asteptam pana la 11. Vorbesc serios.
                                Cel mai lent 1,6 8v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google