Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asa da intalnire

    Comment


    • Felicitari pentru intalnire. Era si timpul.

      Stefane, ce ai patit la Bara Fata? Vad ca iti lipseste una bucata proiector, una bucata prelungire...

      Daca le faci pe Casco, alege cea mai buna varianta: bara MCV fara preungire.
      sigpic

      Comment


      • cred ca cineva e invidios. sa fiu eu oare?da. felicitari pentru intalnire!
        MiNnRuZ

        Comment


        • da din pacate a fost de vina un biet pekinez dar cred ca scapat cu viata dar eu cu paguba de cateva milioane ca am si altele faramate care nu sa vad in poze si pe casco sa vad ce rezolv maine ca daca era mai rau cu bara o schimbam dar nu are nimic bara ci altele.
          Last edited by Cristi_LCD; 2 November 2009, 09:10. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • saru'manaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
            sunt curios cati vor veni data viitoare. oare au auzit de vreun premiu ceva?
            sigpic

            Comment


            • Frumos. Lume multa, masini pe masura, voiosie si frig.

              Comment


              • Asa e, sa vedem cati vom fi data viitoae. Sper sa nu fie doar un foc de paie.

                Comment


                • Originally posted by MARIUS_BR View Post
                  Am putea sa ne strangem si noi undeva, la adapost. La o bere (fara alcool eventual), asa nu ne-am mai muta dupa soare.
                  Si eu vreau acelasi lucru dar nu stiu unde naiba sa gasim o locatie care sa indeplineasca 3 conditii:
                  1 sa aiba parcare incapatoare
                  2 sa fie dotata cu adapost decent nu de bromfi(bar, cafenea, carciuma, etc)
                  3 sa fie la indemana tuturor.
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment


                  • hai ca imi place aia cu BROMFII Cristi....

                    Comment


                    • Daaaar... cine este noul membru?


                      A, in legatura cu locatia. Mai rar sa corespunda cerintelor. locatie mai la adapost - APAN pe buzaului, dar nu cred ca ar fi la indemana tuturor. O alta... nu mai am idee..
                      sigpic

                      Comment


                      • dar ce mah, apan da de baut?
                        red sky ar fi un restaurant cu parcare, marinarul, antic, boema, bella italia
                        sigpic

                        Comment


                        • Unde naiba ai vazut parcare la bellla italia?
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • Este parcare,dar doar de vreo 4 masini. Dar mai tot timpul este full. Eu zic sa ne gandim la o locatie care sa ne accepte, si exemplele lui Bogdan sunt foarte ok.

                            Comment


                            • eh, intra vreo 5-6 golani acolo. restul pe plevna sau pe partea cealalta. duminica la 10 nu cred ca este pe undeva aglomerat. nu?
                              mai veniti si voi cu idei, ca eu sunt in pana.
                              sau la mario pe dig. acolo mananc ciorba de burta
                              sigpic

                              Comment


                              • de ce va aia pe voi undeva sa stricam iar ce am stabilit pana acum

                                lasam masinile sus in parcare si merem la swing .. jos pe faleza.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google