Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imi surade si mie ideea, dar sambata dupa amiaza o sa plec la Bucuresti, asa ca nu va bazati pe mine. Oricum, mai discutam!
    MiNnRuZ

    Comment


    • :bighuh: te-ai gandit prost bogdane

      Comment


      • Am si eu doua locuri libere in Logan . Bogdane daca vrei sa stai claie peste gramada am portbagajul curat. .
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • da da da
          cu doua conditii. sa fie mai curat ca in habitaclu, ca acolo e cocina
          si a doua sa mai stea cineva cu mine in portbagaj ca ma plictisesc singur
          sigpic

          Comment


          • Auzi de cand nu ai mai vazut masina mea prin interior? E curata. Pe afara e mai murdara ca-i culoarea nenorocita. Cat despre inca un partener in portbagaj poate imprumut catelusa lui socru-meu. Asa sa fiti o fata si un baiat. Si ai grija ca faci OFF-Topic.

            Serios vorbind. Deschiderea se face la ora 9-10. La cat spuneti sa ne intalnim? Ne intalnim direct la trecere bac spre Macin ca-i parcarea mare.
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • ne intalnim la trecere bac dar sa ne asteptam unul pe altul.. si sa stabilim ora..

              Comment


              • eu sunt rezervat in privinta delagatiei la tulcea ca am probleme cu calc si trebe sa strang bani sa iau componente noi. hai sa ma laud putin. Gigabyte geforce 9800 GT 512 mb, 256 bit si o sursa 500W reali. adica vreo 570 lei toata distractia.
                dar daca vreti sa plecati, puteti sa va intalniti pe drum cu galatenii, luati legatura cu ei ca ei vor sa treaca dunarea la 8, cu siguranta cu bacul de la Gl. dar pe drum puteti sa va intalniti cu ei.
                sunt 2 drumuri spre tulcea. unul prin horia si celalalt prin isaccea. cel prin horia este mai lung dar nu are multe dealuri si asfaltul de bun in proportie de 70-80%. cel prin isaccea este mai scurt, dar este plin de dealuri (se forteaza masina mai mult) si drumul este ca in palma. la fel ca digul dintre macin si smardan. adica perfect.
                daca mai vreti detalii in privinta drumului, puteti sa ma intrebati ca am facut ruta asta cam o data pe luna.
                bacul costa 17 lei masina si soferul, 1 leu persoana. dureaza max 30 minute, depinde daca este incarcat bacul sau nu.
                eu, fac cam 2:30 ore. mers normal. 50-60/h in sate, si 90 max 100/h in afara. asta pe ruta horia. cu matizul si cu loganul de la munca (1.6 mpi)
                Last edited by bogdan_1984; 11 November 2009, 11:36. Reason: completari
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                  ....eu, fac cam 2:30 ore. mers normal. 50-60/h in sate, si 90 max 100/h in afara. asta pe ruta horia. cu matizul si cu loganul de la munca (1.6 mpi)
                  bogdane pe Isaccea max 1:30 ore la cati km sunt app.90

                  Originally posted by mcm022006 View Post
                  eu la mine sa zicem ca am deja 2 locuri ocupate.. adik McDan ....
                  Marius, confirmarea mea va fi telefonica , dar nu mai devreme de vineri, "sunt prins" momentan in ceva..., sper sa scap repede. STAND-BAY...tine aproape
                  Last edited by McDan; 11 November 2009, 14:28.

                  Comment


                  • Originally posted by mcm022006 View Post
                    ne intalnim la trecere bac dar sa ne asteptam unul pe altul.. si sa stabilim ora..
                    Din moment ce ne intalnim la trecere bac nu-i normal ca ne asteptam?
                    La ora 7:30 e bine? Poate si mai devreme ca se pare ca la 9 incepe .

                    Ce-i ce vor sa mearga ca pasageri sa anunte soferii cu care prefera sa mearga ca sa stabileasca puncte de intalnire.
                    mcm022006 are 1 loc liber
                    Cristi_LCD are 2 locuri libere
                    Last edited by Cristi_LCD; 11 November 2009, 14:49.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • Mcdan.. asteptam.. stefane.. mergi cu mine sau vii cu masina ta.

                      cristi.. la mine nu conteaza ora.. adica nu conteaza cat e de devreme.. ca eu oricum sunt destul de matinal

                      Comment


                      • raspuns sigur dau maine ca sa vorbesc cu directoarea de la camin daca poate sa dea liber sotiei si daca da mai e loc si la mine in masina 2 locuri
                        Last edited by Cristi_LCD; 11 November 2009, 19:00.

                        Comment


                        • Ora finala o stabilim vineri. E bine asa?
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • mcm022006 are 1 loc liber
                            Cristi_LCD are 2 locuri libere

                            cred ca locul din EUH, il voi ocupa eu, daca mcm022006 nu are nimic impotriva!

                            1. mcm022006
                            2. Cristi_LCD are 2 locuri libere
                            3. cosmin_ruz parazit intr-una din masini
                            MiNnRuZ

                            Comment


                            • ti-era rusine sa zici ca ai vb cu euh-u ) cosmine?

                              la mine pretena nu se baga.. (o bag eu undeva)...)).. deci

                              la mine 3 locuri libere din care unu cosmin .. si daca binevoieste McDan..
                              daca mai vrea altcineva.. e binevenit
                              Last edited by mcm022006; 12 November 2009, 00:23. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • merg si eu sant locuri si la mine 2 bucati e gratis locul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google