Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hihi...asa-i trebe la nemernic....sa-l bage la parnaie...sa nu mai fuga a 2-a oara.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • da nu in directia aia trebe sa mergem
      eu zic sa ne vedem in fata la brintex...
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • a fost promp politaiul a venit i-a luat tipului nr si i-a invitat pe ceiaccidentati la sediul politiei pentru declaratii
        sigpic

        Broker de asigurari DESTINE

        Comment


        • cred ca cel mai bine ar fi in parcare la hornbach
          ca de acolo iesim mai repede
          sigpic

          Comment


          • nu se poate acolo pentru ca numai poti trece au facut sens unic trebuie prin sesnul de la hornbach, eu propun metro deoarce e drumul mai bun prin ghimbav, cristian
            sigpic

            Broker de asigurari DESTINE

            Comment


            • si inca o data politia romana isi face treaba
              sigpic

              Comment


              • macar cate o data..ca ei de 10 ori ba si doar o data da....
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • si eu zic hornbach....crede-ma drumul e ok si pe acolo
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • sal si unde ne intilnim pina la urma?
                    drumu intre ghimbav - cristian este acceptabil(daca va plac zdranganelile)dar dispre brasov-cristian este mai bun(fac naveta zilnic pe aceste rute)
                    A!si la ce ora?
                    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                    Comment


                    • Buna dimineata dragi colegi!
                      Eu am sa vin direct acolo.Nu vreau sa merg in coloana ca la nunta!!
                      Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                      Comment


                      • Buna dimineata.si eu merg direct la conca.ne vedem acolo
                        O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                        Comment


                        • daca as sti unde este si eu as venii direct acolo, avand in vedere ca nu stiu...

                          o zi faina va doresc
                          Last edited by bv06rmn; 15 January 2010, 09:18. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpic

                          Broker de asigurari DESTINE

                          Comment


                          • Te intalnesti cu baietii si nimeresti tu.
                            A nimerit orbul Braila,d-apoi tu....
                            Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                            Comment


                            • Originally posted by boly76 View Post
                              sal si unde ne intilnim pina la urma?
                              drumu intre ghimbav - cristian este acceptabil(daca va plac zdranganelile)dar dispre brasov-cristian este mai bun(fac naveta zilnic pe aceste rute)
                              A!si la ce ora?
                              eu am sa fiu la hornbach la 12 50.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • MUMUS indruma-l si pe BV-06-FWW.
                                Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google