Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu mumus la cel cu tricouri
    sigpic
    nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

    Comment


    • ok si un sticker cu logan club brasov de unde fac si eu rost?

      Comment


      • ti-l dau eu de pe masina mea...ca il scot...ti-l dau moca....ca nu mai am nevoie

        Comment


        • faci misto de mine

          Comment


          • Originally posted by phantom View Post
            ok si un sticker cu logan club brasov de unde fac si eu rost?
            Sticker faci tot unde facem tricourile si sepcile... vorbim la intalnire.
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • ok mumus mersi mult de tot ;)

              Comment


              • are cineva in format .jpg emblema care o avem unii pe masini? cea de pe sigla...
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • Mumus, ia masurile care se impun. Rezolvati-va problemele live , nu pe forum. Mereu parca e ceva cu Brasovul asta. Chiar nu se poate liniste mai mult de o luna???
                  Posturile flame sunt sterse de mine.

                  @sebi8ta: Daca mai cauti nod in papura pentru orice motiv si cauti cearta, primesti Ban permanent. Sunteti oameni maturi asa ca se discuta in particular .
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • Ce masuri sa iau...Sebi8ta cauta scandal..nu ii pot da ban... Mihai a avut toate explicatiile pe privat...sa zica mersi ca nu iam dat toate balariile pe forum...

                    Nu am dat nici un cartonas nimanui..sunt impartial...data viitoare va ard pe toti... Sper ca Sebi sa primeasca si el ce merita..ca la intalniri tace..si pe forum face...
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • se pare ca de azi am si lumina pentru pasagerii din spate
                      Attached Files
                      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                      Comment


                      • da da foarte frumoase astept sa le vedem live..eu iti recomandam sa pui lumina albastra..:P
                        sigpic

                        Comment


                        • da super tare astept sa o vedem live
                          sigpic
                          nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

                          Comment


                          • baieti vine vara... nu va bagati la colantat...
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by mc_alienu View Post
                              se pare ca de azi am si lumina pentru pasagerii din spate
                              pui si mie una in spate...ca am folie si e cam bezna in spate.. contra cost normal !
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • pt cei care sunt interesati de statii gasiti la mikado 2 modele cu 300 respectiv 400 de ron, antena de 143 de cm 138 de lei si talpa magnetica la fel 138 de lei
                                sigpic

                                Broker de asigurari DESTINE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google