Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pentru adaptorul ala nimeni?
    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

    Comment


    • la ce foloseste adaptoru ala nenea?
      sigpic

      Broker de asigurari DESTINE

      Comment


      • am auzit ca a ramas un coforumist fara permis
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • Naspa pentru el sper ca o poate rezolva cumva , multa bafta
          sigpic #

          Comment


          • un amic de al meu acu 30de min l-a oprit si era sa ii ia talon numere..... tot ca nu avea rca la el...
            cica a citit in legislatie si e legal...

            pana la urma l-a scos ca nu avea talonul la el si i-a dat 6p si 400 amenda ...



            rectific... nu avea rca deloc... nu ca era uitat acasa...
            Last edited by mc_alienu; 8 January 2011, 03:08.
            "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

            Comment


            • Originally posted by bv06rmn View Post
              la ce foloseste adaptoru ala nenea?
              montare senzori suplimentari,se mont intre filtru si motor..................
              acu am rezolvat buba insa caut pe cineva a-l faca(CNC)
              Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

              Comment


              • Originally posted by mumus View Post
                am auzit ca a ramas un coforumist fara permis
                baiatul cu astra aia alba breack, a trecut pe galben-rosu la itc din cate am inteles... rmn stie mai bine ca era in fata lui si a vazut toata faza.

                Originally posted by mc_alienu View Post
                un amic de al meu acu 30de min l-a oprit si era sa ii ia talon numere..... tot ca nu avea rca la el...
                cica a citit in legislatie si e legal...

                pana la urma l-a scos ca nu avea talonul la el si i-a dat 6p si 400 amenda ...



                rectific... nu avea rca deloc... nu ca era uitat acasa...

                alta data poate se invata minte...
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • Scump domne...scump...dincolo era mai ieftin )

                    Comment


                    • Vreau sa va zic ca am fost la cumparaturi si caserita mi-a dat gratis o punga de monezi de un ban. Ca ma vazut la tv.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • Ce dragut din partea ei !!
                        Oameni ca ea sa mai tot fie !!

                        Comment


                        • Eu zic ca in timp ni se vor alatura multi.
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • poti fi sigur de asta. deja nu se mai poate.

                            p.s. esti vedeta
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • asa vedeta...mai bine ma lipsesc... nu e cel mai placut mod de a ma face cunoscut.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • baieti am uitat sa va mentionez datorita imprejurarilor de azi ca am discutat cu o firma colaboratoare cu care lucrez eu despre calendare eu am cerut in felu urmator :
                                format A3 lucios pretul care a rezultat fiind de 20 de lei pe bucata (pret cerut de colaborator fara comisioane si alte manarii ) acuma depinde de voi dac mai doriti sa le mai facem eu doar am vrut sa vin cu o informatie deoare ce era problema nu exista loc unde sa le produca eu am mai vb cu alti furnizori dar sub pretu asta nu am gasit pe nimeni.
                                ala cu ned 4 sped ... sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google