Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Phantom, atunci poti sa nu mai cumperi buton si matze (a se citi cabluri), ca pentru 30-40 lei facem senzorii sa se alimenteze cum ar trebui de fapt, sa nu mai complicam treburile asa mult.
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • asa este si va multumesc mult dragi colegi... o sa imi cumpar un senzor si il montez

      Comment


      • phantom se schimba foarte usor senzoru ala, ridici masina pe cric dai roata jos si cam aia e
        sigpic

        Broker de asigurari DESTINE

        Comment


        • am vazut in tutorial la cesar cred

          Comment


          • la streulea vre sa zici
            sigpic

            Broker de asigurari DESTINE

            Comment


            • exact streulea scuze ;)

              Comment


              • cine ma ajuta cu un primer plast,vreau sa vopsesc 2 pleoape de far

                sigpic

                Comment


                • tot eu, numa sa il gasesc prin beci .
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • mersi Aline

                    sigpic

                    Comment


                    • daca e ne vedem zilele astea, sau la intalnire. o sa ma uit maine dupa el daca imi amintesc cand sunt pe acasa.
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • bine,mai vb

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by mumus View Post
                          carburantul o fi acelas..dar teoretic aditivul face diferenta... nu stiu altii cum sunt, dar eu,cand bag le la petrom masina e melc..cand bag le la mol...merge mai bine...dar merge la fel si cu 95 si cu 100,dar cu aia de 100 consuma mai mult... iar cu omv 95 merge bine si consuma putin, iar cu omv 100 masina parca e alta...merge super si consuma ok.asta e parerea mea...eu zic ca benzina difera mult de la un benzinar la altul...din cauza aditivului. Si bineinteles de cata apa baga fiecare...si cate mizerie prinzi... ptr mine cea mai buna benzina e omv 95 sau 100 de la benzinaria ierire BV spre bucale...loganul se simtea super cu 95-100 de la rompetrol , corsa nu...
                          tot ceea ce ai enumerat mai sus este perfect adevarat...asta e ste realitatea si nu mumus nu a scris prostii...absolut toti aprovizioneaza din doau rafinarii-depozite din tara...totul depinde de angajatii statiei de benzina si de aditivul si cantitatea acestuia...in rest BENZINA ESTE IDENTICA ...
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • trebuie sa incerc si eu benzina de la rompetrol ca n-am incercat-o sa vad cum e:P

                            Comment


                            • pentru inceput poti sa bei in cantitati de pana la 200 grame pe zi

                              sigpic

                              Comment


                              • S-a gandit careva sa puna astfel de jenti pe logan? Sa-mi zica si mie dak incape una sub masina....
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google