Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la multi ani romania si romanilo!!!
    Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

    Comment


    • la multi ani romanilor )
      sigpic

      Broker de asigurari DESTINE

      Comment


      • la multi ani romania,la multi ani romanilor!!!
        Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

        Comment


        • neata baieti, mergem la o cafea la malboro?
          sigpic

          Broker de asigurari DESTINE

          Comment


          • la multi ani !

            nu vrea sa imi scrie cu litere mari

            eu nu pot veni. am scris la intalniri de ce.
            Last edited by B 83 RMJ; 1 December 2009, 10:41.
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • La Multi Ani Romania!
              Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

              Comment


              • La multi ani !!!!!!!

                La Multi Ani
                sigpic

                Comment


                • LA MULTI ANI!!!

                  sigpic

                  Comment


                  • Sedinta importanta cu membrii Logan Club Brasov

                    Miercuri 02.12.2009 Intalnire cu Absolut Toti Membrii Logan Club Brasov la ora 19" la Magnolia. Va rog frumos sa participati absolut toti membrii !!! Prezenta este mai mult decat obligatorie. Va multumesc mult ptr. Intelegere.



                    Miercuri va rog sa tineti cont ca incepand cu ora 19" in cadrul intalnirii o sa avem o sedinta in care se vor lua hotarari si decizii ,aceasta intalnire va fii una prelungita , VA ROG INSISTENT SA STATI PANA LA TERMINAREA INTALNIRII chiar daca va tine pana mai tarziu ,de aceea va rog sa nu va faceti alt program incepand cu orele 19; asta va depinde si de voi in cea mai mare masura,cum vom gestiona discutiile.

                    Membrii care nu vor fii prezenti la intalnire se va considera ca sunt de accord cu majoritatea celor prezenti in privinta discutiilor si deciziilor care se vor discuta in cadrul intalnirii.


                    Multumesc pentru intelegerea accordata si sa ne vedem cu bine.
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • la multi ani romania......la multi ani tuturor romanilor

                      Comment


                      • deci, azi mi-am schimbat placutele. acum 2 saptamani seara cand veneam de la tusnad atunci cand franam auzeam frecare fier pe fier la roata dreapta fata. a doua zi am desfacut doar roata aia si placutele erau duse de tot. azi, cand am desfacut si placutele din partea stanga am ramas uimit, cand am observat ca ambele placute mai au carne pe ele ~5mm. masina nu trage intr-o parte ca sa zici ca merge infranat, nici macar daca pun frana si iau mana de pe volan nu se duce intr-o parte, ca sa zici ca poate pe dreapta prinde mai bine frana. si stau acuma si ma gandesc oare cum se poate explica fenomenul asta? duminica daca ajung la intalnire aduc si placutele sa vedeti ce diferenta intre ele!
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • Probabil componenta placutelor sau a discului difera,de la o roata la alta.
                          Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                          Comment


                          • vezi sa nu-ti ramana pistonasele blocate la etrierul respectiv
                            -n-ai observat ti se incalzeste janta?

                            sigpic

                            Comment


                            • @ZEU69: chiar in halul asta? nu am schimbat pana acum nimic la masina, in ce priveste partea mecanica. deci tot ce e pe ea e de origine, si s-ar presupune ca trebuiau sa se toceasca la fel. am mai schimbat becurile de la faruri (adica mumus), si alea mi s-au ars ambele...

                              @BV-80-YSA: nu s-a incalzit/incins nimic nici macar dupa drumul care l-am facut la tusnad in seara respectiva...nici discul nici nimic nu s-a incins. ambele roti erau la fel!
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • eu zic totusi sa verifici etrierul,nu are cum sa se toceasca asa de la sine

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google