Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by B 83 RMJ View Post
    am mai schimbat becurile de la faruri (adica mumus), si alea mi s-au ars ambele
    zi si ca ti le-am montat initial invers....

    imi vand aparatul foto..poate il vrea cineva sanyo xacti s5 de pret vb in privat...are totusi 5 mp.
    Last edited by mumus; 3 December 2009, 00:24.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • acesta este masul care mi-l da cand vreau sa atasez o poza de 600 de kb ,,Fatal error: Out of memory (allocated 66060288) (tried to allocate 23940001 bytes) in /home/xp86cri2/public_html/loganclub/forum/includes/class_image.php on line 2392"

      Are cineva idee de ce? Multumesc
      sigpic

      Broker de asigurari DESTINE

      Comment


      • vezi daca poza are o dimensiune mai mare de 3000 x 3000.. daca are, trebuie sa o redimensionezi..

        Comment


        • posturi mutate

          uite cine a ajuns sa vb despre punctualitate..)))))))))))))))))))))))))))......hai ca am vazuto si pe asta...have a nice day
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by BV-80-YSA View Post
            eu zic totusi sa verifici etrierul,nu are cum sa se toceasca asa de la sine
            ce sa vad la el? nu am umblat acolo niciodata si nu stiu ce e...
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • Deoarece nu am fost prezent la discutii se intelege ca sant de acord cu cele discutate.
              VA SALUT SI RAMANETI PE DRUM!!!
              sigpic

              Comment


              • Etrierul e bucata aia mare de metal care o indepartezi de pe disc cand schimbi placutele...E prins in 2 suruburi de bascula.Are pistonasul de frana in el.

                Comment


                • aha. si ce anume sa vad la el? tot nu pot sa imi dau seama cum de nu se simte asta la mers sau cand pun frana...banuiesc ca placutele alea strang mai tare de s-au tocit mai repede... e o diferenta de 5 mm totusi intre cele de pe stanga si cele de pe dreapta, adica ~ un sfert in grosimea placutei.
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • Ma bucur ca am participat la intalnirea de aseara. A fost de bun augur si foarte productiva. Deciziile pe care le-am luat aseara sper sa fie puse in aplicare cat mai repede. Au venit multi membrii ai clubului lucru care mi-a placut si sper ca la fiecare intalnire sa fie macar cat au fost ieri daca nu mai multi. Se vorbise la un moment dat de niste spalatorii la un pret promotional pt club dar nu am mai auzit nimic.
                    Miercurea viitoare in principiu pot ajunge, asta daca nu intervine ceva.
                    Pana la urmatoarea intalnire la doresc toate cele bune.
                    Auzim de bine.
                    Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                    Comment


                    • Da sunt de acord cu deschiderea unui poll ptr.co-organizator.avem nevoie de asa ceva si de mai multa implicare a fiecuruia dintre noi.colegi alegem si un co-organizator??????
                      O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                      Comment


                      • Alegem si co-ul numai Sebi sa deschida poll-ul.
                        Intradevar,constructiva intalnirea,de bun simt deciziile,imbucurator faptul ca am cazut toti de acord.
                        E mare lucru asta.
                        Deci asteptam poll-ul domnule organizator!!
                        Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                        Comment


                        • Da asteptam deschiderea d-le organizator
                          O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                          Comment


                          • acest thread a fost deschis azi noapte la 2 iar sebi nu a mai avut timp sa faca si poll-ul. o sa il faca in seara asta, dar ca si idee, m-am oferit sa preiau eu postul de co-organizator, acum depinde de voi daca sunteti de acord. "Daca voi nu ma vreti, eu va vreu"
                            sigpic
                            Logan 1.4 Dynamic Blue

                            Comment


                            • E si asta o idee.
                              O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                              Comment


                              • Sa asteptam deschiderea poll-ului si vedem propunerile.
                                E bine ca te-ai autopropus,dar asteptam si alte pareri si evident votul democratic.
                                Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google