Cafeneaua din Brasov: Program 24/7

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • poatre o versi
    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

    Comment


    • iti dai seama ca am avut grija...ca sunt la munca, si daca vede sefa cafea pe tastatura ei... e jale.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Doi scotieni treceau prin fata unui bar. Unul dintre ei intreaba:
        - Bei o bere?
        - Da.
        - Atunci du-te si o bea mai repede , ca eu te astept afara.

        sigpic

        Comment


        • asta mergea mai bine la evrei

          Neata baieti si grija la cafea si tastatura.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • neata buna!
            Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

            Comment


            • Pacat de ce sa incercat iarasi... cum se face un pic de liniste...cum se scormoneste rahatul.
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • Mai dragilor, adica mumus si sebita.
                Daca nu incetati o data cu cacatul asta, va dau ban permanent, pe cuvantul meu.

                Sebita, tu ce mama dracului faci intalniri cu 4 ore inainte? Nici o rascoala nu esti capabil sa o organizezi. Pana una alta Mumus e inca organizator, chit ca vrei chit ca nu.

                Mumus, tu ce mama zmeilor nu te potolesti? Nu vedeti ca rad toti de voi? Asemeni unor muieri sunteti, paruindu-va de fiecare data cand aveti ocazia. Rusinos...

                Comment


                • Cezar...rad toti pentru ca situatia aceasta a fost lasata sa degenereze...in momentul votului trecut...cei ce au plecat din lc Bv trebuiau ignorati... nu lasati sa faca ce vrea. nu mai discut aici...ca voi stiti deja situatia.
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • Aha....cum naiba se face ca numai la Brasov degenereaza din cauza astora care nu iau masuri. Pai sa va zic sincer, da' sincer: Exista o singura masura care sa aduca linistea pe forum = Stergem sectiunea Brasov si gata. Nu va opreste nimeni sa faceti bisericute sau intalniri in orice formula vreti voi, dar sa fie liniste pe forum. Personal asta ma intereseaza, nu telenovelele. Sunt moderator de 2 ani si cu exceptia unor evenimente normale in diferite zone ale tarii, in Bv e "razboi" civil permanent cu mici pauze de liniste.
                    Eu unu nu mai am rabdare si disponibilitate sa dau mereu atentie acestei sectiuni. Din punctul meu de vedere sunt pentru stergerea acestei sectiuni, la orice ora.
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • daca tot e cafenea...


                      Darksid3 e simpu trebuia respectati membrii si atat, cei care au plecat problema lor... acum este deja prea tarziu... sau poate ca nu...om vedea.

                      Cat am avut drept de moderare pe bv , a fost liniste, cand sa intervenit tot de catre moderatori si mi sau 'legat mainile' in anumite probleme... atunci a inceput iar.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • Bre Mumus, esti la fel ca si sebita, doar sub o mica forma modificata.
                        Cu ce te deosebesti tu de el, cand si tu vrei "bisericute" si "gasti"?
                        CU ce te deosevesti tu de el, cand si tu vrei scandal?
                        Din punctul meu de vedere, amandoi sunteti la fel. Unul mai simpatic ca altul.
                        Crezi ca tu esti LCBrasov iar altii ce nu ti se supun, n-au ce cauta?

                        Comment


                        • nu vai, ideea e ca lc brasov e unul singur, cu sau fara mine la asa zisa conducere.
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • pai asta e...mumus...ca era unul singur pana ti-ai bagat coada si ai facut rascoala...si acum tot tu ataci...adevarat....SUBTIL...spre deosebire de sebi care le zice direct...si daca ai sa ramai tu organizator...multi vor iesi si din LCB Sicaro si vor pune numai SICARO club si atat...apropo mumus....mi-am pus sigla cu sicaro...ce bine arata

                            ps.......stiu cezar ca ultima fraza a fost zisa cu rautate...daca tu crezi de cuviinta poti sa ma penalizezi fara sa comentez nimik
                            Last edited by mihaitodi; 1 July 2010, 19:09. Reason: mici rectificari

                            Comment


                            • copilule
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • mumus nu si-a bagat coada nicaieri,el a fost propus si ales de catre noi,membrii logan club brasov dupa regionala din februarie,iar la intalnirile ce au fost atunci Mihai nu-mi aduc aminte sa te fi vazut ca sa stii ce si cum s-a vorbit

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google