Cafeneaua din Brasov: Program 24/7

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Afara aum in Bucuresti este Soare cu dinti (partial soare) masini, zapada, masini.
    uite aici www.mobotix.ro apasati pe "live"
    ceva frumos
    B 44 NWP

    Comment


    • #17
      frumoasa priveliste dar oricum, Bucurestiul ramane ca o jungla
      sigpic
      Logan 1.4 Dynamic Blue

      Comment


      • #18
        Nu e o jungla....In jungla te descurci si tot mergi...Bucurestiul e o parcare imensa in care incerci de fapt sa gasesti un loc de parcare...Tu si alti 2 milioane de locuitori plus alte cateva sute de mii de ilfoveni....Am vorbit cu un prieten de acolo si a fost teroare ....toate intersectiile mari au fost complet blocate....Vedeti nu va mai plangeti de brasov pentru ca fata de bucuresti se merge si e foarte aerisit,nu zic ca nu e loc de mai bine dar e bine si acum.O dimineata placuta va doresc.
        PS stie cineva un magazin de electronice in afara de mikado si marogri???Imi trebuie un quartz de 4mhz.Singurul lucru care m-a intristat un pic in brasov de cand m-am mutat e ca sunt doar 2 magazine de componente electronice....

        Comment


        • #19
          bogidan incearca la arcelectroni pe strada cu politia mare inainte de atlanta house......fata in fata cu unitatea.....acolo scrie mare arc electronic......incearca acolo eu numai de acolo ma aprovizionez.....si buna dimineata si aici stimati colegi....eu acum imi savurez cafeaua

          Comment


          • #20
            va transmit din partea lui sebi o zi placuta, este in trafic dupa ce a baut 3 cafele si a fumat o groaza de tigari pe varitanta din cauza traficului .
            sigpic
            Logan 1.4 Dynamic Blue

            Comment


            • #21
              sa ii transmiti o zi placuta si din partea noastra

              Comment


              • #22
                Haideti colegi, se ia ultima comanda de cafea , in 25 de min se inchide cafeneaua si se mai deschide maine dimineata.
                sigpic
                Logan 1.4 Dynamic Blue

                Comment


                • #23
                  Gata!!!Liniste acum.E 12.00
                  Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                  Comment


                  • #24
                    gata cafeaua pe ziua de azi, sper ca v-a inviorat pe toti, astept sa ne intalnim din nou maine dimineata sa povestim, sa barfim, etc . o zi buna colegi
                    sigpic
                    Logan 1.4 Dynamic Blue

                    Comment


                    • #25
                      Si tie Stress.
                      Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                      Comment


                      • #26
                        la fel si tie stres

                        Comment


                        • #27
                          Buna dimineata.
                          Aveti grija sa nu va ardeti cu cafeaua.
                          Am facut-o cam fierbinte.
                          Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                          Comment


                          • #28
                            Buna dimineata si buna cafea.....am facut,mmmmmmmmmm ce gust are
                            O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                            Comment


                            • #29
                              Vad ca a nins aseara intr-o veselie. Bun jacobs la filtru, cea mai buna parte a diminetii. Acum trebuie sa ma imbarbatez pt ca sotioara mea imi face o surpriza azi: o luuunga partida de shopping. Ce placere am sa stau sa ma holbez la o chestie o ora ca apoi sa se razgandeasca. O dim placuta sa aveti eu sunt pedepsit azi.

                              Comment


                              • #30
                                Si eu patesc la fel cand mergem la cumparaturi.urasc treaba asta!!!!!!!dar acum ma bucur de cafea....
                                O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google