Cafeneaua din Brasov: Program 24/7

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • neata buna lumeeeeeee!ia cafeaua neamule!
    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

    Comment


    • neatza stimati concetateni, un ceai fierbinte
      sigpic

      Broker de asigurari DESTINE

      Comment


      • Neata !
        Weekend !
        Cafea din cicoare azi pentru toti
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • esti nostalgic dupa vremurile vechi de dai cafea din cicoare? mai pune si un pic de naut si e 100% cafea nostalgica

          Comment


          • nu stiu ce e ala Naut . Din pacate...imi explici ?
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • e una din plantele folosite in industria alimentara care are rolul de a inlocui un produs principal dintr-o reteta de ex cafeaua;nu se mai pune cafea cat ar trebuii conform retetei se mai adauga si naut care copiaza din proprietatile cafelei si te trezesti ca e cafeau slaba desi e de "firma" sa zic asa
              are rol de a copia proprietaile unui alt produs

              Comment


              • Multumesc pentru informatie, omul cat traieste invata...si tot prost moare.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • neata,o cafea si la baiatu`,dar fara naut

                  sigpic

                  Comment


                  • neata colegi de data asta nu mai beau cafea o cana cu lapte fierbinte merge mai bine
                    sigpic

                    Comment


                    • O cafea cu naut si lapte as dori baieti..............ce vremuri!!!! Au apus odata cu adolescenta mea!!!!!!
                      O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                      Comment


                      • neata alo ce iti mai face picioru sper ca tia trecut vin si cu cafeaua
                        sigpic

                        Comment


                        • Nu mi-a trecut!!!!!inca ma doare.merci de intrebare.hai odata cu cafeaua aia!!!!
                          O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                          Comment


                          • ok sper sa iti treaca cat mai repede
                            sigpic

                            Comment


                            • Merci frumos
                              O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                              Comment


                              • neatza baieti , ce faceti ? ce frig e afara BrrrrrrBrrrrr:P
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google