Zona De Eliberare A Frustrarilor Cotidiene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zona De Eliberare A Frustrarilor Cotidiene

    Daca tot avem o cafenea unde ne putem saluta in fiecare dimineata inainte de a ne apuca serios de munca, m-am gandit sa facem si un thread special pentru cei care simt nevoia sa isi elibereze frustrarile cotidiene . Asadar, in acest thread puteti scrie liber despre lucruri din viata de zi cu zi care va indispun sau care va strica ziua (de ex: azi am facut cu 30 de min mai mult pana la munca din cauza ca drumurile sunt inzapezite, sau, ma enerveaza un coleg/o colega de servici pentru ca..... etc). Sunt convins ca aveti multe nemultumiri legate de traiul cotidian asa ca propun sa ne descaram de ele aici intre prieteni si colegi . Daca va place ideea, astept frustratii sa iasa la interval
    ATENTIE: Pe acest thread nu se accepta niciun fel de jignire la adresa colegilor de forum, postati cuprinzator si ontopic. Va multumesc
    Last edited by stresu; 17 December 2009, 03:19.
    sigpic
    Logan 1.4 Dynamic Blue

  • #2
    Imi place munca pe care o fac de 20 de ani nu de alta dar sa nu se inteleaga gresit
    Sa nu ai duminica ,sambata ,sarbatori cand vezi ca toata lumea iasa la iarba verde la sanius si tu muncesti. Iar cand esti liber in timpul saptamani nu ai cu cine sa iesi .Prietenul stresu stie ce zic
    Vin sarbatorile de Craciun lucrez in data de 31 .12 .09 lucrez de la ora 15 -23 iar in data de 01.01.10 se schimba tura si eu intru la 7-15 dar ma consolez ca sant alaturi de familie la inceput de an
    Pana si la intalnirile logan club am prezenta cea mai slaba cu toate ca doresc foarte mult sa ma intalnesc cu baieti
    Aceasta este fustrarea mea
    sigpic

    Comment


    • #3
      Pe mine ma enerveaza ca alti nu muncesc si castiga mai bine.strEsant lucru
      O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

      Comment


      • #4
        Mi-au furat casetofonul aseara.Ma enerveaza POLITIA ROMANA.Prietenii stiu de ce!!!
        Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

        Comment


        • #5
          Serios chiar au atentat la cas?alte pagube?
          O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

          Comment


          • #6
            ti-au spart geamul de la portiera? Asta chiar ca da paguba. Sorry man

            Comment


            • #7
              Daca ar fi sa scriem tot ce ne enerveaza am bloca serverul
              O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

              Comment


              • #8
                - dar macar nu am mai fi nervosi niciodata.

                Comment


                • #9
                  Degeaba daca nu pot spune cu cuvintele mele.sunt sigur ca voi fi penalizat cu toate pctele
                  O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                  Comment


                  • #10
                    - e drept ca stresu a riscat mult deschizand un astfel de thread. Se spune ca nu e bine sa iti eliberezi toti "demonii" din tine. Unii este bine sa îi laşi acolo ascunşi bine

                    Comment


                    • #11
                      Nu vreau sa intru in domeniul filozofiei dar daca te eliberezi vei fi liber chiar si in interior,caci de'acolo vine raul
                      O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                      Comment


                      • #12
                        Adriane dar ce vorbesti tu de "rau din interior", etc.???? Stiu din surse sigure ca esti un om bun, un tip super ok....Sau n-am auzit eu bine?

                        Comment


                        • #13
                          Depinde cine ti-a zis.glumesc................multumesc sau nu stiu cum sa zic.totusi la intalnirea din 23 vom discuta mai pe larg......anumite aspecte
                          O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                          Comment


                          • #14
                            - discutam, discutam. Numa' sa nu mai fii asa de pesimist si nervos si suparat pe "Traim in Romania.... si asta ne ia tot timpul"

                            Comment


                            • #15
                              Da........sper sa reusesc
                              O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google