Zona Comerciala Brasov - Bazar - Servicii - Talcioc - Donatii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by razvan_boss View Post
    vand jante de aliaj pe 15" 4x100. PRET negociabil
    up up.........
    *****
    sigpic
    http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

    Comment


    • razvan_boss un pret la jante sau vb duminica?
      sigpic

      Comment


      • vorbim maine la intalnire
        *****
        sigpic
        http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

        Comment


        • @phantom: din selgros te pot ajuta daca vrei sa iei masa de ping pong cu un discount de 10%.
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • ale mele sunt gume de vara ...de fabrica...(asa a iesit dinfabrica)...900 neg cu capace iar prezoanele se potrivesc si alea de 17 si de 19

            si cheie ;)) de antifurt ca uitasem de ea
            Last edited by mc_alienu; 6 March 2010, 22:58. Reason: Automerged Doublepost
            "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

            Comment


            • Originally posted by B 83 RMJ View Post
              @phantom: din selgros te pot ajuta daca vrei sa iei masa de ping pong cu un discount de 10%.
              ok man mersi mult de tot o sa iau banii si vb. ok ;)

              Comment


              • iti zic de acuma ca, discountul asta il poti prinde doar o singura zi pe luna (si la produsele care nu se afla deja in oferta), respectiv prima zi de luni dupa data de 10. adica luna asta pica pe data de 15. si trebuie sa fiu cu tine ca sa facturezi pe legitimatia mamei mele, ca altfel nu se poate.

                Originally posted by B 83 RMJ View Post
                esti offtopic.

                up cu foliile, pret 150 negociabil! le aduc maine seara la intalnire.
                folia s-a vandut!
                Last edited by B 83 RMJ; 7 March 2010, 14:10. Reason: Automerged Doublepost
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • Vand telefon lg kp500 decodat (cutie + accesorii) telefonul are 3 luni arata si functioneaza impecabil
                  pret 300 ron negociabil
                  relatii la tel: 0746 210 468 / 0730 644 479 / 0766 633 270
                  Attached Files
                  Last edited by kosmyn; 7 March 2010, 14:42.

                  Comment


                  • salutare un cleste de degrafat(scos bradutii) stie cineva pe unde pot gasii?
                    Attached Files
                    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                    Comment


                    • daca nu ai de scos multi ii poti scoate si fara acel cleste.
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • inca nu am scos nici unu da chiar nu vreau sa risc(fetele,textil,plafon ,etc............)
                        Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                        Comment


                        • boly76 dak faci rost de el de undeva sa imi zici si mie pls ca si eu vreau sa ii scot cam pe toti



                          rotile sunt in continuare de vanzare ...(jante logan originale cu gume de vare si capace cu antifurt)
                          "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                          Comment


                          • ce cleste ce braduti ce tot ziceti acolo ....ce cleste de braduti? si ce braduti?? )

                            Originally posted by B 83 RMJ View Post
                            iti zic de acuma ca, discountul asta il poti prinde doar o singura zi pe luna (si la produsele care nu se afla deja in oferta), respectiv prima zi de luni dupa data de 10. adica luna asta pica pe data de 15. si trebuie sa fiu cu tine ca sa facturezi pe legitimatia mamei mele, ca altfel nu se poate.



                            folia s-a vandut!
                            ok man hai ca vad cum iau banutii si vorbim ok thx again
                            Last edited by phantom; 7 March 2010, 22:36. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • phantom ai poza la ce caut
                              Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                              Comment


                              • ce poza la ce cauti?

                                aaa da acum am vazut-o mersi

                                da dar eu am intrebat ca nu stiam la ce foloseste
                                Last edited by phantom; 7 March 2010, 23:00. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google