Zona Comerciala Brasov - Bazar - Servicii - Talcioc - Donatii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.
    sigpic

    Broker de asigurari DESTINE

    Comment


    • Salut,
      Unde as putea gasi si eu lampa portbagaj cu bec w5w. La a mea am spart plasticul ala transparent si decat sa ma chinui sa caut altul poate gasesc prin Bv alta lampa.
      V E S

      Comment


      • sigpic

        Broker de asigurari DESTINE

        Comment


        • pentru cei interesati
          Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.
          Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

          Comment


          • -cumpar capota portbagaj pentru logan berlina,an 2005,albastru egee.
            -relatii la telefon 0745360803 sau e-mail skorpionking2007@yahoo.com

            sigpic

            Comment


            • Donez maneta stergator fara buton CB

              Salutare !

              Donez o maneta stergator logan 2005 , fara CB , folosita 60k .
              Fara jocuri de uzura , contacte neoxidate , intr-o stare generala foarte buna , apreciez eu.

              Detalii aici ----> http://olx.ro/oferta/maneta-stergato...b-ID3ikwd.html

              Contact : pm , cristisgm@yahoo.com , sau mult mai direct 0733077115.

              Singura conditie este sa va deplasati dupa ea.

              Primul venit primul servit.
              Stima .

              Comment


              • baterie 40 A Rombat 2012 , stare buna, garantie 1 luna! 100 lei
                Pain brings out the truth in us all...
                ...how much truth can you stand?

                Comment


                • Vand Arcuri H&R si toba sport Stelco

                  Salutare colegii. Din cauza unor probleme acuzate la coloana vertebrala ma vad nevoit sa dau jos de pe Golanul meu atat arcurile sport H&R45 cat si toba finala Stelco 85db cu silencer (toba o sa o dau jos pentru ca la toba intermediara s-au rupt tachetii si o schimb cu totul - adica si intermediara si finala)

                  Asa ca vreau sa stiu ce fac weekendul acesta. Sunt doritori?

                  Arcuri H&R45 (stare foarte buna) - 250 RON
                  Toba Sport Stelco 85db + silencer 200 RON

                  Sau dau la schimb cu interior de PH2 (fete de usi si stalpi B) in stare foarte buna.

                  Pentru discutii va rog mesaj.

                  O zi buna in continuare
                  Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                  Comment


                  • Originally posted by cristisgm View Post
                    Salutare !

                    Donez o maneta stergator logan 2005 , fara CB , folosita 60k .
                    Fara jocuri de uzura , contacte neoxidate , intr-o stare generala foarte buna , apreciez eu.

                    Detalii aici ----> http://olx.ro/oferta/maneta-stergato...b-ID3ikwd.html

                    Contact : pm , cristisgm@yahoo.com , sau mult mai direct 0733077115.

                    Singura conditie este sa va deplasati dupa ea.

                    Primul venit primul servit.
                    Stima .

                    DONEZ !!! Sta degeaba .

                    Comment


                    • Salut, unde gasesc si eu un mecanic bun cu care sa ma inteleg sa imi schimbe una alta pe la masina?stima

                      Comment


                      • Vand 4 anvelope DEBICA 185/65/15 frigo MS2, noi cu garantie. 170 lei / buc.

                        Comment


                        • Vand Nokia Lumia 830 Black

                          Salutare,

                          Vand Nokia Lumia 830 Black, stare buna, pachet complet, Garantie pana in 29.01.2017. Pret 700 Ron

                          O zi buna
                          Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                          Comment


                          • Originally posted by bv86dmi View Post
                            Salut, unde gasesc si eu un mecanic bun cu care sa ma inteleg sa imi schimbe una alta pe la masina?stima
                            ce vrei sa schimbi?
                            *****
                            sigpic
                            http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                            Comment


                            • vand releu bujii incandescente logan euro 3 -100 ron, presuri auto- 50 ron , schimb sau vand filtru motoria euro 4 cu euro 3 -60 ron !!
                              Attached Files
                              [B][COLOR="Red"]LOGAN CLUB BRASOV

                              Comment


                              • Caut o aparatoare de noroi spate stanga sau ambele de pe spate daca nu, modelul alfaromtrans. Daca sunt ambele de pe spate modelul nu e obligatoriu.
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google