Zona Comerciala Brasov - Bazar - Servicii - Talcioc - Donatii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la melania pe plevnei are buton cu 16 lei pentru portbagaj si pentru buson benzina ...e de cielo ...ca al meu si a lu' dodo...
    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

    Comment


    • vand plesticele astea de la luneta.. 40 lei.. cine e interesat sa ma contacteze
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • mersi mult! miine ii fac o vizita
        Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

        Comment


        • mers,vazut,cumparat(17 lei).........
          mersi de pont
          Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

          Comment


          • Vand/Schimb Telefon sony ericsson k810i, red edition, stare buna. Telefonu vine insotit de cablu de date,incarcator, card de 1GB, casti walkman.
            Pret : 210 lei

            Telefon: 0747552983

            Specificatii : http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_k810-1839.php
            Attached Files

            Comment


            • vand 2 anvelope cu uzura relativ mica, bf goodrich, profil contra acvaplanare, pret 200 ron URGENT

              185/65 R15 negaurite, stare super
              Attached Files
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • Vand Daewoo Matiz - Albastru Pacific - EDITIE LIMITATA
                an fabricatie: 2008
                20000 km
                inchidere+alarma
                Cd player pioneer
                Motor Euro 4 - 800 cm3
                Toate taxele la zi

                Pret: 14000 lei usor neg.

                Telefon: 0747552983
                Attached Files

                Comment


                • are cineva din intamplare materialul care acopera tija schimbatorului de viteze?

                  se vinde una bucata serigrafie prestige pentru benzina alaturi de 2 ceasuri rosii. 50 lei setul.
                  Last edited by B 83 RMJ; 3 September 2010, 09:47. Reason: Automerged Doublepost
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • pune si o poza,te rog

                    sigpic

                    Comment


                    • up http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=426 up
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • Originally posted by skorpionking View Post
                        pune si o poza,te rog
                        a ta e la mine. sa vedem cum reusim sa ne intalnim sa ti-o dau. mai am una care se vinde, nu am poza cu ea ca nu am apucat sa ii fac. mai pe seara sau maine.
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • ziceam de poza cu ceasurile rosii

                          sigpic

                          Comment


                          • alaturi de 2 ace rosii, nu ceasuri. nu am bagat de seama ca am scris prostii...

                            serigrafie prestige benzina cu ace rosii 50 lei.
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • Dezmembrez dacia logan !!! Ieftin !!!!!

                              dezmembrez dacia logan 1.4 benzina ieftin....b91vps s-au 0767.774.387

                              Comment


                              • caut sa cumpar pentru un vw golf IV una bucata oglinda laterala dreapta si una bucata carcasa oglinda laterala stanga!
                                vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google