Zona Comerciala Brasov - Bazar - Servicii - Talcioc - Donatii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand radio-cd-mp3-usb player marca blapunkt model new orleans mp58 urgent.Predare personala in brasov si imprejurimi apropiate brasovului.Playerul a fost cumparat de nou si nu a fost folosit mult...masina mai mult a stat functioneaza impecabil si arata la fel. pret de vanzare 300 ron cu stick de memorie de 2gb inclus si cablul, montajul gratuit din partea mea.iata cateva detalii despre model..
    •Redare MP3/WMA de la CD-R/RW, USB
    •Interfata USB integrata pentru a conecta si a controla aparate externe de stocare
    •Afisaj full grafic pentru MP3
    •Afisare 4096 culori selectabile pentru o ajustare perfecta a luminii la bord (VarioColour)
    •Egalizator 3 benzi
    •Iesire preamplificator 4-Canale pentru controlul amplificator extern (fata/spate)
    •Iesire Subwoofer pentru control subwoofer extern (variabil castig/frecventa)
    •iPod ready: conectare iPod cu interfata optionala
    •Bluetooth-ready: redare audio MP3 de la telefonul mobil si convorbiri hands-free prin sistemul radio al masinii cu interfata optionala
    •Putere maxima 4 x 50 Watt
    •Intrare Aux pentru conectarea surselor de muzica externe (ex. player MP3)
    •Audio Mix - permite ascultarea muzicii si navigatiei in acelasi timp


    precizez ca il dau pentru ca am mare nevoie de bani intr-un timp foarte scurt.
    telefon 0771714904
    Attached Files

    Comment


    • O F E R T A
      vand pastile vidia pentru aschiere ( strung ) ==> 8 ron bucata <== :
      Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

      Comment


      • numa ce se vede in poza ai sau ai mai multe?
        sigpic

        Broker de asigurari DESTINE

        Comment


        • Originally posted by bogidan21 View Post
          Vand radio-cd-mp3-usb player marca blapunkt model new orleans mp58 urgent.Predare personala in brasov si imprejurimi apropiate brasovului.Playerul a fost cumparat de nou si nu a fost folosit mult...masina mai mult a stat functioneaza impecabil si arata la fel. pret de vanzare 300 ron cu stick de memorie de 2gb inclus si cablul, montajul gratuit din partea mea.iata cateva detalii despre model..
          •Redare MP3/WMA de la CD-R/RW, USB
          •Interfata USB integrata pentru a conecta si a controla aparate externe de stocare
          •Afisaj full grafic pentru MP3
          •Afisare 4096 culori selectabile pentru o ajustare perfecta a luminii la bord (VarioColour)
          •Egalizator 3 benzi
          •Iesire preamplificator 4-Canale pentru controlul amplificator extern (fata/spate)
          •Iesire Subwoofer pentru control subwoofer extern (variabil castig/frecventa)
          •iPod ready: conectare iPod cu interfata optionala
          •Bluetooth-ready: redare audio MP3 de la telefonul mobil si convorbiri hands-free prin sistemul radio al masinii cu interfata optionala
          •Putere maxima 4 x 50 Watt
          •Intrare Aux pentru conectarea surselor de muzica externe (ex. player MP3)
          •Audio Mix - permite ascultarea muzicii si navigatiei in acelasi timp


          precizez ca il dau pentru ca am mare nevoie de bani intr-un timp foarte scurt.
          telefon 0771714904
          270 ron pot sa iti ofer eu 0743525153
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by bv06rmn View Post
            numa ce se vede in poza ai sau ai mai multe?
            vreo 1.ooo s ceva de bucati

            O F E R T A
            vand pastile vidia pentru aschiere ( strung ) ==> 8 ron bucata <== :

            Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


            asa e bine rmn ) puneam mai multe pastile dar nu imi incape in poza
            Last edited by phantom; 5 May 2011, 21:39. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Originally posted by bodo_2806 View Post
              cumpar radiocasetofon din echiparea standard al loganelului.preferabil brasov sau imprejurimi. astept oferte
              am eu unul..da-mi un mesaj privat ceva ca sunt din brasov..

              Comment


              • am si eu eu radio casetofon original Daewoo

                sigpic

                Comment


                • Vand al treilea stop de frana.. 20 lei..
                  Id mess: bai3tzas

                  doar pentru brasov
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by unknown View Post
                    vand aparatori noroi folosite... 20 lei.

                    id mesenger: bai3tzas
                    Upppppp!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • am rezolvat cu casetofonul. multumesc de oferte

                      Comment


                      • Schimb logan berlina 2005 imbunatatit,tuning interior si exterior ,cu logan mcv + diferenta bani.
                        Astept oferte pe nr.0720-964352

                        Comment


                        • Caut o pereche de role sh pentru copii 4-6 ani.
                          Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                          Comment


                          • doreste cineva un difuzor bara original.,?250 ron...nou
                            sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

                            Comment


                            • Am si eu nevoie de un radio cass model mai vechi care sa fie functional pentru al pune pe un tractoras.
                              multam
                              Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

                              Comment


                              • am eu un cass cu caseta, l-am primit de la un vecin care zicea ca nu merge, nu l-am probaat niciodata... daca vrei si te pricepi ti-l pot da sa vezi ce si cum ;)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google