Zona Comerciala Brasov - Bazar - Servicii - Talcioc - Donatii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vand 2 inele pentru difuzoare de 16cm diagonala, grosime de 27 mm intra la fix sub fata de usa.
    pret 25 de lei
    Attached Files
    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

    Comment


    • revine anuntul:

      se inchiriaza una bucata apartament cu 2 camere in zona steagu, pe L. C. BABES (randunicii), cu interfon. apartamentul este mobilat, balcon mare inchis, centrala termica, izolat pe exterior anul trecut. cablu tv (se poate pune si telefon fix si internet de la RDS - au fost dar ultimul chirias nu a avut nevoie de ele si au fost scoase). se afla la etaj 3. nu dispune de loc de parcare, dar cel care a stat inainte isi tinea masina pe locurile ne luate de la primarie.

      se inchiriaza in regim 'familiar', nu pentru discotelnitza sau alte chefuri.

      pret 150 euro/luna, disponibil din luna octombrie (nu stiu exact data).
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • Se poate si de'acum muta,apartamentul e liber...ieri am carat printre ultimele lucruri
        O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

        Comment


        • Originally posted by boly76 View Post
          de vinzare un set de filtre tweeter(noi) marca Peiying.............12lei
          model pyt58
          valabil.......................
          Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

          Comment


          • Se vinde logan 1.5 laureat, fabricatie 2006, 38.000 km, albastru marin, roti de vara cu jenti de aliaj, roti de iarna cu jenti de tabla, folie pe geamurile laterale din spate si luneta, alarma, casetofon + difuzoare sony, pret 4200 de euro negociabil, revin cu poze
            sigpic

            Broker de asigurari DESTINE

            Comment


            • oglinzile electrice incalzite s-au dat, anuntul cu loganu e valabil
              sigpic

              Broker de asigurari DESTINE

              Comment


              • Pe unde se gasesc cauciucuri de iarna mai ieftine pentru logan?
                Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

                Comment


                • pe net ...
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • Originally posted by condaru321 View Post
                    Pe unde se gasesc cauciucuri de iarna mai ieftine pentru logan?


                    www.anvelopeieftine.ro,www.vreau-anvelope.ro,

                    ...etc...google
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • am eu 4 anvelope de iarna bune..

                      Comment


                      • Si cat vrei pe ele?
                        O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                        Comment


                        • Vand sau schimb ploape XL pentru logan vopsite gri..astept oferte pe privat..

                          Comment


                          • 100 lei / buc

                            Comment


                            • Foto ceva? Sau vi azi la intalnirea noastra sa le vad?
                              O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                              Comment


                              • mersi Dany de cauciucuri,mai are doua

                                am o serigrafie de bord neagra,care a fost pe masina mea,daca doreste cineva
                                Last edited by skorpionking; 30 September 2011, 13:56. Reason: Automerged Doublepost

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google