Zona Comerciala Brasov - Bazar - Servicii - Talcioc - Donatii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cyuri View Post
    Se vinde 1 bucata de aparat digital kodak easyshare c913 fara nimic....doar aparatu 2 baterii si un card de 2 gb
    Pret: 150 RON
    Up!!!! 80 Ron

    Comment


    • Originally posted by razvan_boss View Post
      Vand amortizoare stock +arcuri H&R....pret PM
      nu se vand doar acurile..doar la pachet
      up....
      *****
      sigpic
      http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

      Comment


      • Originally posted by unknown View Post
        vand al treilea stop de frana.. 20 lei..
        Id mess: Bai3tzas
        tel:0720101563
        doar pentru brasov
        uuuuuuuupppppppppppp

        upp la 50 de lei rolele de aluband!...

        Originally posted by unknown View Post
        Vand o rola jumate de aluband(10cm x 10m rola) + o rola de banda de aluminiu- 80 lei
        tel: 0720101563
        id mess:bai3tzas
        up la 50 de lei rolele de aluband
        Last edited by unknown; 13 May 2012, 14:55. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic

        Comment


        • schimb jenti aliaj logan model sinaia (primul model de jenti de aliaj de pe logan) cu roti de tabla + diferenta 200 euro tel. 0761142267 .merci. PS: anuntul este pentru un vecin.

          Comment


          • ma interesa pe mine,dar nu cumva ai vrut sa scrii 200 RON???cu 200 de euro imi iau 3 jenti de aluminiu noi
            Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

            Comment


            • Vand suspensie reglabila pe inaltime V-maxx pentru Renault Clio 2 1.2, 1.4 , Clio Symbol, Logan, cam tot ce are distanta intre suruburile de la amortizoare pe fata de 52mm.
              Pe fata coboara 30-70mm si spate 30-60mm , suspensie este ca noua, folosita doua luni.
              Pentru Logan sunt necesare inca 2 suruburi de reglat unghiul de cadere pe fata. Adaptarile pe spate sunt facute.

              Email: pw.robert@yahoo.com
              Telefon: 0740505730
              Suspensia poate fi vazuta in Brasov oricand.

              Pret 1200 Lei
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by theo_bv2002 View Post
                ma interesa pe mine,dar nu cumva ai vrut sa scrii 200 RON???cu 200 de euro imi iau 3 jenti de aluminiu noi

                jante tabla + 200 EURO. (eu sunt doar intermediar)

                Comment


                • pai cu 200 de euro imi iau niste jante de aliaj de moare lumea,si noi vbeste cu pretenul tau si explica-i ca poate a vrut sa zica 200 de RON nu 200 EUR,sincer e fff mult !
                  Logan Forum consiliaza nu si repara!
                  [/SIGPIC]

                  Comment


                  • Salutare loganisti...
                    Are cineva...din intamplare... un casetofon auto care nu ii mai trebuie?
                    Vreau sa il pun pe masina de la firma, sa imi bazaie ceva la drum...
                    Dau o bere...doua...trei...

                    Comment


                    • am eu unu de seat,50 de lei
                      Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

                      Comment


                      • Originally posted by RobertDH View Post
                        Vand suspensie reglabila pe inaltime V-maxx pentru Renault Clio 2 1.2, 1.4 , Clio Symbol, Logan, cam tot ce are distanta intre suruburile de la amortizoare pe fata de 52mm.
                        Pe fata coboara 30-70mm si spate 30-60mm , suspensie este ca noua, folosita doua luni.
                        Pentru Logan sunt necesare inca 2 suruburi de reglat unghiul de cadere pe fata. Adaptarile pe spate sunt facute.

                        Email: pw.robert@yahoo.com
                        Telefon: 0740505730
                        Suspensia poate fi vazuta in Brasov oricand.

                        Pret 1200 Lei
                        cine se poate ocupa si de montajul ei? stii pe cineva care o si monteaza?..ma intereseaza cat costa toata treaba..

                        Comment


                        • De montat nu e problema http://www.tutorialelogan.ro/2009/09...elescoape.html

                          Pe fata ori suruburi de reglat caderea ori modifici gaura. Mai greu cu modificarea la gaura de jos pe fata. Te pot ajuta si cu aia dar trebuie sa te documentezi tu exact, sa stii cat modifici ca sa ajungi la unghiul de cadere dorit. http://www.loganclub.ro/forum/suspen...ghlight=tehnix
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by DadySinaia View Post
                            cine se poate ocupa si de montajul ei? stii pe cineva care o si monteaza?..ma intereseaza cat costa toata treaba..
                            sal dady,daca nu te descurci cu montajul,poti apela la mine,asta daca ai drum prin campina,dar sincer e fff usor de montat asa ca nu cred ca te-ai impotmoli la ceva
                            Logan Forum consiliaza nu si repara!
                            [/SIGPIC]

                            Comment


                            • caut 2 boxe pe 13, preferabil sony xplode, dar sa fie in stare buna nu cu probleme...


                              uo cu ledurile.
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • Originally posted by unknown View Post
                                Vand o rola jumate de aluband(10cm x 10m rola) + o rola de banda de aluminiu- 80 lei
                                tel: 0720101563
                                id mess:bai3tzas
                                up la 50 de lei rolele de aluband!...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google