Urari - Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pe la geamuri cad stelute, iar pe foc sunt sarmalute, iar bradul e la locul lui, mosul e la treaba lui, sa ne fie noua bine, ia ca si Craciunul vine. ...."Craciun Fericit!"
    Mafia LCDeva....
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • va salut !
      transmit tuturor loganistiilor si loganistelor craciun fericit si un calduros la multi ani !
      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

      Comment


      • In fiecare an am invatat sa zambim. In fiecare an am invatat sa daruim. La vremea luminata a Nasterii Domnului nostru Isus Hristos si la rascrucea timpurilor va doresc sanatate, impliniri, bucurii, viata lunga in pace si intelepciune. Craciun Fericit!

        sigpic

        Comment


        • Si din partea mea numai urari de bine si la multi ani pentru toti membri logan club din tara si din brasov.
          Attached Files
          sigpic
          Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

          Comment


          • Stiu ca este cam devreme dar in zilele urmatoare s-ar putea sa nu mai am acces la internet si de aceea va urez de-acum un an nou fericit,multa sanatate,dorinte indeplinite,fericire si nu in ultimul rand la multi ani dragi loganisti brasoveni si nu numai.......
            Sper din suflet sa ne vedem si in 2011 tot asa de sanatosi dar putin mai buni si mai plini de actiuni benefice vis-a-vis de acest club. As vrea sa preluam si noi indemnul de la sibieni:aici suntem toti prieteni. Imi doresc si cred ca sunt in asentimentul vostru ca anumite elemente sa dispara din acest club.

            La multi ani!!!
            O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

            Comment


            • multumim alo sa de-a domnul sa devenim un club mai unit decat inainte,iti urez un an nou fericit,plin de realizari,bucuri si multa sanatate.LA MULTI ANI ALO.
              sigpic
              nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

              Comment


              • LA MULTI ANI organziatorului nostru UNKNOWN ! ! !
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • ....ms ms...
                  sigpic

                  Comment


                  • happy do you ,to you!!!!!!!!!!
                    LA MULTI ANI UNKNOWN!
                    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                    Comment


                    • unicule care sunteti 2 la fel .... la multi ani ;))
                      si hotarastete cand e ziua ta...!
                      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                      Comment


                      • nici el nu stie
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • LA MULTI ANI
                          Maine venim fara masini sa stii!!!
                          Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                          Comment


                          • La multi ani, sa va aduca noul an tot ce va doriti, si sa avem liniste in club.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • eu vin cu masina
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • va doresc un an nou mai bun si mai fericit decat cel care va trece!
                                speram la un an nou mai linistit si cat mai putine griji!
                                "LA MULTI ANI"
                                vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google