Evenimente Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by B 83 RMJ View Post
    el (adica 'io') n-are masina la ora aia. si la pedale nu dau pana in bartolotau. adica incolo nu-i bai, dar la intoarcere...
    Vi tocmai din Bucuresti sau de unde?

    Comment


    • ntz. nici chiar asa.
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • ma baieti, au am fost azi de pe la 4 acolo,am stat pana la 5 jumate...cica maine de la 10 incepe tot...

        Eu cu cumnatumiu merg la 10 acolo daca vreti ne vedem la 10 in parcare la hornbach...anuntati aici...daca nu ma sunati si ne vedem pe acolo.nr meu il are mai toata lumea. Sunati-ma daca vreti sa ne vedem la ora 10 la hornbach,va multumesc.(sqau scrieti aici,azi
        Last edited by unknown; 2 October 2011, 09:07.
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • Originally posted by mumus View Post
          ma baieti, au am fost azi de pe la 4 acolo,am stat pana la 5 jumate...cica maine de la 10 incepe tot...

          Eu cu cumnatumiu merg la 10 acolo daca vreti ne vedem la 10 in parcare la hornbach...anuntati aici...daca nu ma sunati si ne vedem pe acolo.nr meu il are mai toata lumea. Sunati-ma daca vreti sa ne vedem la ora 10 la hornbach,va multumesc.(sqau scrieti aici,azi
          Eu ajung pe acolo la 11 poate 11 jumate, o sa fie bilete si mai pe urma. Tu iti lasi masina la Hornbach? Lasa-mi si mie nr tau si daca pot te sun dimineata cand ajung.

          Alo 68 nu vine? N-a raspuns deloc in ultimele zile pe forum si vineri l-am vazut in trafic prin tractoru...

          Comment


          • sall baieti la ce ora se merge la brasov

            aveti aici nr meu 0732629278 poate ma suna cnv pt mai multe detalii in caz k nu sunteti on...din cate am inteles unii se vad la ora 10 dar nu precizeaza 10 seara sau dim..banuiesc ca dim..dak e sa aflu ce si cum si sa am timp sa ajung n vdm akolo..ciuss..)
            Last edited by Za_onli_uan; 2 October 2011, 07:16. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • salut, eu merg de la 10 dimineata. Ai nr meu,sau al oricui din club la sectiunea membrii lcbv. Te rog nu mai folosi limbaj mirck sau prescurtari,ca ne este greu sa intelegem ce ai scris,sa ai o zi buna,poate ne vedem azi
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • pai nu am numarul tau

                poti sa-mi lasi nr tau aici sa te pot suna?ca nu il gasesc p forum
                Last edited by Za_onli_uan; 2 October 2011, 07:43. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • te asteptam daca ajungi azi, taxa de intrare e 15 ron

                  Originally posted by Za_onli_uan View Post
                  sall baieti la ce ora se merge la brasov

                  aveti aici nr meu 0732629278 poate ma suna cnv pt mai multe detalii in caz k nu sunteti on...din cate am inteles unii se vad la ora 10 dar nu precizeaza 10 seara sau dim..banuiesc ca dim..dak e sa aflu ce si cum si sa am timp sa ajung n vdm akolo..ciuss..)
                  baiatul e din bucuresti...acolo trebuia sa posteze...se iarta banuiesc ca e la inceput..am vb la tel si ne-am lamurit
                  Last edited by mumus; 2 October 2011, 07:59. Reason: Automerged Doublepost
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • ceva poze cu "utilajele "de la dragrace
                    Attached Files
                    ala cu ned 4 sped ... sigpic

                    Comment


                    • Asa Emilian ti-au iesit foto bine.....fratilor ce utilaje au unii. Daca te urci intr-un utilaj d'ala a doua zi iti vinzi Loganu'
                      O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                      Comment


                      • off : anunt pt tipu cu fordu focus ST albastru prietene dute cu masina la remat ca iti dau loganari fum
                        ala cu ned 4 sped ... sigpic

                        Comment


                        • Rau esti Emil. ) Scuze ca am plecat asa, am fost doar sa iau sucu lu pustiu din masina si cand m-am intors dupa jumatate de ora nu mai era nimeni, cel putin din cei care ii vazusem initial.
                          Last edited by LoganRacer; 2 October 2011, 21:17. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • slabut..azi a fost raliu pe valea rasnoavei..spre poaina brasov mai exact...super tare...
                            *****
                            sigpic
                            http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                            Comment


                            • Daca urca si ceilalti ce poze s-au facut o sa fie complet documentat subiectul de azi. In mare si mic a fost foarte bine zic. Din cand in cand mai schimbau astia vitezele in dreptul nostru si cel putin mie imi tiuiau urechile dar trecem peste...pacat ca n-au fost prezentatoare pe masura pentru acele masini, cum zicea MO (RObotzi) "Unde-s P*****E, aduce-ti P*****EEeeee!"
                              Last edited by unknown; 2 October 2011, 22:01.

                              Comment


                              • iata si pozele de la distractia de azi...cateva dintre ele...restu o sa le posteze Emilian candva...cu tot cu filmuletele.
                                Tot ce trebuie sa zic...porschele cu eleron mare are 800 cai...golful 3(600 cai) la facut...iar audi 80 ia facut praf pe amandoi... toata stima si respectul ptr audi 80 si golf 3 super tare. rusine organizatorilor ca masina de 1500 cai a stat pe dreapta...
                                Attached Files
                                Last edited by unknown; 2 October 2011, 22:40.
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google