Intalniri FULGER Lc Bv

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mumus vin si eu cu meganu sa-l facem si renault club
    sigpic

    Comment


    • nu ai voie! daca apare si Vali ...deja veti fi 2...si o sa fiti in majoritate...pe urma vreti sa fiti organizatori...pe urma vreti bani... deci....numai cate una din fiecare va rog.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • pfff motoru meu arata a cocina in loc de 75 de cai cred ca erau 75 de porci )
        ala cu ned 4 sped ... sigpic

        Comment


        • asa e cand ai 1,4

          sigpic

          Comment


          • duminica 9 ianuarie la ora 18 in livada.
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • Dai la pompa, daca roata a mai slabit, dai la pompa,daca sa aerisit,dai la pompa...
              Attached Files
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • nu ride mai de saracul om.....................
                Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                Comment


                • cine rade la urma rade mai bine!
                  sigpic

                  Broker de asigurari DESTINE

                  Comment


                  • cine rade la urma e mai greu de cap (ca intelege/pricepe mai greu).
                    Last edited by B 83 RMJ; 10 January 2011, 12:13. Reason: .
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • mumus sa ma anunti cand e ziua ta sa iti iau un aparat foto cadou dak stiam veneam io cu el )

                      Comment


                      • are da' e prea frig sa vina cu el . are si stativ la el (sau cum ii zice) )
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • Phantom, poti veni cu aparatul, da conditia e sa si pui pozele pe forum.
                          pozele sunt doar cu scop informativ, sa vada si cei care au lipsit,c-am cine a fost la intalnire... nu cred ca conteaza atat de mult calitatea lor, dar daca vrei calitate, rezolvam si asta
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • hai man ca am glumit nu te supara

                            Comment


                            • Cum sa ma supar omule ! nu am motiv! Fi serios, si sa ma supar tocmai pe tine...
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • mersi man

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google