Intalnirea Loganistilor Brasoveni[In Fiecare Joi]!..

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai poate s-a dus omu la zarnesti
    sigpic

    Comment


    • de la mine de la geam se vede perfect tot brasovul...si eu in loc sa ma uit la artificii stateam ca bou in curte si pocneam petarde.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Originally posted by razvan_boss View Post
        )pe zarnesti boly? pe Rasnov o fi coborat
        ma rog e acelasi colt de lume(no ofense)
        Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

        Comment


        • Originally posted by unknown View Post
          m-am luat cu glumitele si am uitat sa va spun, ziua intalniri se poate adapta in functie de posibilitatea fiecaruia de a veni la intalnire, deci nu e batuta in cuie, si consider suficienta o intalnire pe saptamana..astept pareri..
          Din pacate eu joia nu mai pot veni pentru ca merg la fotoclub.In acest sens va propun daca se poate sa avem ori doua intalniri pe saptamana ori una singura dar in alta zi.
          sigpic
          Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

          Comment


          • si eu sunt de parere ca ar trebui 2... macar acum, o perioada.
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • doua intalniri este cel mai bine o perioada dupaia ramane de vazut.

              Comment


              • membrul din Logan Club Pucioasa pe care l-am fotografiat azi la posta OP1 (poze la discutii generale) este barbuoctav. vine destul de des prin brasov, asa ca daca se va nimeri sa ajunga pe aici intr-o zi in care avem intalnire o sa fie si el prezent. daca nu avem intalnire, poate organizam un fulger
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • de aceiasi parere sunt si eu ca sa facem doua intalniri pe saptamana, pt ca unii (eu de exemplu) nu prea pot ajunge in cursu saptamanii
                  sigpic

                  Comment


                  • pai daca vom face 2 intalniri pe saptamana inalnirea de joi se va muta miercuri
                    sigpic

                    Comment


                    • foarte bine! joia nici eu nu prea pot la cum am orarul acuma.
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • inseamna ca fulgerele vor deveni o amintire.
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • daca s-ar face ,de exemplu, intilnirea duminica ,pentru fulgere va ramine timp in cursul saptaminii(intilniri efectuate tot in alte locatii) sau pentru diferite activitati................
                          oricum ar fi voi respecta parerea majoritatii(no ofense)
                          Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                          Comment


                          • exact, fulgere se pot organiza in alte zile in afara de cele in care avem intalniri.
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • Eu voi ajunge doar in cursul saptamanii,indiferent de ziua in care vreti sa ne vedem,weekendul e rezervat ptr famile.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • ne-ai spart mumus, fiecare cu a masii pana la urma, sunt curios unde se va ajunge pana la urma
                                sigpic

                                Broker de asigurari DESTINE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google