Intalnirea Loganistilor Brasoveni[In Fiecare Joi]!..

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am venit la pachet razvane, cate 2-3 intr-o masina ca in poza "surpriza" facuta de mumus nu erau toti...

    Comment


    • Originally posted by razvan_boss View Post
      daca ai sti tu rafael ce face emilian cu hamsterii te-ai speria..;)
      c-am putini la intalnire ce se intampla?
      pai daca unii nu vin din diverse considerente, ce e de mirare? am fost 6, daca venea si rafael mai era +1. o fi frig afara, dar inauntru zau ca e bine...
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • unde va intalniti duminica? poate ajung si eu maine

        Comment


        • intalnirile de duminica nu tin decat daca se hotaraste pe topicul 'intalniri fulger'. aici se vorbeste de intalnirile de joi
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • joi e un pic cam complicat dar incerc. nu promit nimic

            Comment


            • Din moment ce n-a mai postat nimeni despre intalnire sa inteleg ca a ramas acelasi loc si ora? 18:00 Parcare spate Magnolia?

              Comment


              • eu rog toata lumea sa vina sa discutam ce e de facut .....
                ala cu ned 4 sped ... sigpic

                Comment


                • In urma deciziei luate de organizator eu sustin spusele lui emilian llx....
                  Astept pareri si eventual o lista...nu de alta dar daca suntem 1,2.. N-are rost sa na deplasam doar sa pierdem timpul.... Cu discutii de genul .........alea alea
                  O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                  Comment


                  • ajung si eu, inca nu stiu cu ce.

                    posibil sa ajung putin mai tarziu, ca astept sa vina cineva sa repare ceva si inca nu a sosit...
                    Last edited by B 83 RMJ; 24 November 2011, 16:41. Reason: Automerged Doublepost
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • azi nu reusesc sa ajung........
                      abia am ajuns si tre sa plec din localitate
                      Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                      Comment


                      • eu o sa vin... si skorpionul a zis ca vine...
                        "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                        Comment


                        • na ca si azi ne-am adunat 7 insi. fata de ultimele 2-3 intalniri cand ne adunam 4-5 e mai bine )
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • O intalnire de gradul trei intre o tigaie si un cazan,cazanul credeam ca l-au luat cei de la Remat
                            -toate masinile participante la intalnire erau dotate cu anvelope de iarna,deci am fost si in spiritul legii
                            Attached Files

                            sigpic

                            Comment


                            • a fost bun ceaiu? sau limonada?
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • limonada numai tu bei ) noi o ardem pe ceaiuri si ciocolata calda. unii si pe bere, dar nu aveau la draft )
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google