Am Nevoie De../ Caut..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cine stie unde gasesc in brasov asa ceva?
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by ALEKS View Post
      Am nevoie de un releu pentru incalzirea bujiilor (Logan 1.5 dci 85 cai).

      Daca are cineva unul SH/nou la un pret rezonabil (nu 310 RON ca la ASV) astept sa-mi trimita un PM.
      incerca la dezmembrari la etax (in spatele garajului rat de pe harmanului)

      Originally posted by emmet18 View Post
      Unde montez in Brasov folie solara la un raport bun calitate/pret ? Am gasit la 160 lei luneta + laterale spate + spalare gratuita , pe fundatura harmanului, nr. 4. A fost cineva pe acolo? Multumesc!
      sunt unii pe str. vasile alecsandrii care monetaza folie solarzone (la munca am pus pe un mcv cu 250 de lei) sau incearca in parcul industrial metrom intreaba de sorin care pune folie
      Last edited by bv06rmn; 29 January 2013, 08:57. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic

      Broker de asigurari DESTINE

      Comment


      • salutare tuturor....caut si eu o mocheta pentru capota motor si una pentru capota portbagaj.....stie careva de unde pot sa le achizitionez si la ce pret??

        Comment


        • Cauta pe o k a z i i capitonaj. Am vazut ca este un tip din Brasov care vinde asa ceva.

          Comment


          • multumesc mult...l-am gasit si s-a rezolvat problema

            Comment


            • cine imi recomanda un service bun pentru o inspectie pe la articulatii..
              sigpic

              Comment


              • label, iatsa, euromotor,
                sigpic

                Broker de asigurari DESTINE

                Comment


                • salutare dragilor am si eu nevoie de un arhitect in constructii.O cunostinta de a voastra care sa nu ma rupa la bani ;)

                  Comment


                  • o tubulatura inox ceva, careva?

                    Comment


                    • Am nevoie de un site de dezmembrari sau ceva de genul. Caut radiator racire pt 1,5dci si doua proiectoare cu suportii aferenti. Stima
                      MCV 1,5dci

                      Comment



                      • Aici gasesti dezmembrari auto(logan si nu numai).Sau aici pe forum cauti dezmebrari auto
                        O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                        Comment


                        • am nevoie de furtunul ce intra in carcasa filtrului de aer de logan !.5
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • stie cineva unde se poate repara o cheie de vw polo,an 2001,cu inchidere centralizata,mai exact nu functioneaza inchiderea pe cheie

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by unknown View Post
                              am nevoie de furtunul ce intra in carcasa filtrului de aer de logan !.5
                              incerca la dezmembrari la etax
                              sigpic

                              Broker de asigurari DESTINE

                              Comment


                              • cevaa pile la itp cineva?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google