Am Nevoie De../ Caut..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • unde ai vazut asa ceva ?! cu codurile de culoare de pe logan ?! ma cam indoiesc. exista magazine care prepara vopseaua dupa codul de culoare si fac si spray-uri. dar gata preparat stiu ca exista asa zisele creioane de retus scoase de dacia, dar aplicarea se face cu un fel de pensula.

    Comment


    • pe mine ma intereseaza cam 2 litri,pentru vopsit cu pistolul

      sigpic

      Comment


      • @B997NDL: Din Selgros am cumparat eu spray mare si ieftin, pentru a mea, cu codul de culoare identic. Si culoarea e identica. Am cumparat si de la Dacia teapa aia de "creion retus", la un pret exorbitant, nu mai stiu cat. Sticluta cu vopsea are un aplicator incorporat, dai capacul jos si ramane o panza cu pasla inauntru, musteste prin ea vopseaua. Cantitatea e penibil de mica, e o gluma proasta. Cealalta sticluta are in ea tot asa o cantitate infima de lac.
        Cred ca si la Norauto am vazut codurile de culoare Dacia.

        Comment


        • din selgros militari ? mi se pare ca se intra dar cu legitimatie. nu ?

          Comment


          • Da şi legitimaţia o faci doar cu buletinul. Din primăvară poate să îşi facă oricine legitimaţie, nu mai e nevoie de firmă.

            Sent from HTC EVO 3D using Forum Runner
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • Ma ajuta cineva cu recomandari pentru montaj autorizat folie MCV in Brasov? Multumesc.
              Last edited by Cips; 27 June 2014, 14:37. Reason: completare

              Comment


              • Glass tuning la duplex în uzina 2

                Sent from HTC EVO 3D using Forum Runner
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • mai este un tip in uzina metrom,din drumul spre grupul scolar,la jumate faci dreapta si intri in uzina,iar tipul are un garaj imediat pe dreapta
                  pentru spate e 190 si total si pe fata 260 de lei

                  sigpic

                  Comment


                  • Mersi. Voi lua legatura cu ei sa vad ce-mi spun.

                    Comment


                    • Originally posted by B997NDL View Post
                      unde ai vazut asa ceva ?! cu codurile de culoare de pe logan ?! ma cam indoiesc. exista magazine care prepara vopseaua dupa codul de culoare si fac si spray-uri. dar gata preparat stiu ca exista asa zisele creioane de retus scoase de dacia, dar aplicarea se face cu un fel de pensula.

                      http://www.pieseautodacia.ro/product...d_product=2201
                      gasesti si in dedeman... spray-ul e de la dupli-color
                      sigpic

                      Comment


                      • multumesc ! e aproape de mine.

                        Comment


                        • O staţie cb pentru 3-4 zile unde găsesc şi eu?

                          Sent from HTC EVO 3D using Forum Runner
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • un carlig pentru berlina are cineva de vanzare cu sau fara instalatie electrica ?
                            "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                            Comment


                            • Imi puteti recomanda un service AC serios? Multumesc.

                              Comment


                              • salutare

                                Stiti pe cineva in Brasov care sa comercializeze si sa monteze lupe bixenon in far?
                                "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google