Anunturi Importante

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anunturi Importante

    Orice anunt important facut de catre Membri Logan Club Brasov se va posta aici.

    Rog pe toti membri Logan Club Brasov sa isi exprime votul la sectiunea Best Logan Club Car



    Votantii care nu au un minim de 150 posturi sa nu voteze ! se va considera off-topic si se va da BAN ! Justificati votul !
    Last edited by unknown; 18 September 2011, 14:10. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

  • #2
    din pacate, incep eu.

    anuntul legat de posibilitatea excluderii definitive a lui ANUBARAK din club ramane valabil. Joi la intalnire o sa discutam cu cei prezenti.
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #3
      Originally posted by unknown View Post
      Orice anunt important facut de catre Membri Logan Club Brasov se va posta aici.

      Rog pe toti membri Logan Club Brasov sa isi exprime votul la sectiunea Best Logan Club Car



      Votantii care nu au un minim de 150 posturi sa nu voteze ! se va considera off-topic si se va da BAN ! Justificati votul !

      Cititi bine anunturile..Stefan1987 a luat pauza (Posturi: 127) ban pana pe 18th September 2011 22:54
      sigpic

      Comment


      • #4
        ANUBARAK este oficial exclus din club. fiind liber, poate adera la alte cluburi din brasov.

        sanatate!
        Last edited by unknown; 25 September 2011, 15:18.
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #5
          Campionatul National De Indemnare Auto - Brasov 8-9 Noiembrie 2011



          ar fi bine sa avem si noi cativa participanti..
          sigpic

          Comment


          • #6
            sigpic

            Comment


            • #7
              din cauza lipsei de timp si ptr ca nu mai am logan,ma retrag din lc bv. Toate cele bune.
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • #8
                da ce ti s-o casunit asa?
                Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                Comment


                • #9
                  stimati colegi vreau sa va anunt ca renunt la pozitia de organizator pentru ca nu am timp efectiv sa ma ocup de asa ceva cedez locu unei persoane care are timp la dispozitie si dorinta sa faca deva nu de alta da nu vreau sa incurc treburile mai mult decat este necesar, voi fi membru simplu o sa mai vin la intalniri daca imi permite programu.
                  ala cu ned 4 sped ... sigpic

                  Comment


                  • #10
                    la ce trafic e pe brasov... e tare greu sa rezisti ...

                    vezi acum batai pe post...
                    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                    Comment


                    • #11
                      E grea aceasta "functie".....dar trecem peste si alegem un altu'
                      O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                      Comment


                      • #12
                        il propun pe se8ita ca organizator
                        sigpic

                        Broker de asigurari DESTINE

                        Comment


                        • #13
                          Caldura asta face ravagii....
                          O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                          Comment


                          • #14
                            va anunt ca am mai sters din threaduri ca stau nefolosite asa ca o sa ramana doar topicurile cel mai des folosite
                            ala cu ned 4 sped ... sigpic

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google