Galerie Foto LoganClub Bucuresti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Galerie Foto LoganClub Bucuresti

    Am vb cu Jocker si Silviu_B, despre crearea unei Galerii foto, cu toate intalnirile noastre, sa fie toate la un loc. Pentru asta pun la dispozitie spatiu pe un server propriu (~200 Gb).

    Galeria propriu-zisa este instalata si functionala, mai avem nevoie de "votul popular si democratic" al comunitatii...

    Un exemplu, cu o galerie personala, o vedeti la:

    88
    Da
    90.91%
    80
    Nu
    9.09%
    8
    e-mail: office@stickere.info

  • #2
    daaaaaaaaaa....eu personal imi dau consimtamantul!!!!bravo!o idee foarte buna!dar sa ramana cele saptamanaler si aici!
    "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

    Comment


    • #3
      Galeria Foto A Logan Club Bucuresti

      Am vb cu Jocker si SilviuB, despre crearea unei Galerii foto, cu toate intalnirile noastre, sa fie toate la un loc. Pentru asta pun la dispozitie spatiu pe un server propriu (~200 Gb).

      Galeria propriu-zisa este instalata si functionala, mai avem nevoie de "votul popular si democratic" al comunitatii...

      Un exemplu, cu o galerie personala, o vedeti la:

      e-mail: office@stickere.info

      Comment


      • #4
        O sa ramana ... galerie pe net e doar o arhiva ( sortata pe zile ) o sa fie mult mai usor de gasit intalnirile decat sa stai pagina cu pagina ca pe forum.

        Comment


        • #5
          Am mai creat un Thread Cu Poll...rog un moderator sa le combine sau sa-l stearga pe asta.
          e-mail: office@stickere.info

          Comment


          • #6
            mai era si un subdomeniu bucuresti.loganclub.ro tre schimbat catre ce server?
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #7
              ti-am dat un pm, cu datele...
              e-mail: office@stickere.info

              Comment


              • #8
                Adresa galeriei este:



                In curand o sa urc pozele de la intalnirile precendente...
                e-mail: office@stickere.info

                Comment


                • #9
                  da pentru ce trebuie consimtamant ?
                  incearca sa rezolvi sa tii subdomeniu pe server acolo ca sa nu mai faca redirect.
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #10
                    Ideea era sa fie "dorita" de mai multi membrii, nu numai de cativa...

                    O sa vad ce fac cu subdomeniul...
                    Last edited by alexyno; 4 April 2009, 22:59.
                    e-mail: office@stickere.info

                    Comment


                    • #11
                      Nu vad de ce n-ar vrea si ceilalti...motive contra nu prea exista
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • #12
                        si unde-s pozele? cum ne logam?
                        Fuarte Nervos !!!

                        Comment


                        • #13
                          Pozele or sa fie free. Nu aveti nevoie de conturi ( nu se vor posta comentarii la poze ... de ce ? ... pentru ca atunci cand o sa se ajunga la un numar mare de poze nu sta nimeni sa ia fiecare poza la mana sa vada comentariile cu injuraturi si etc ... ). Singurul cont o sa fie cel al adminiului ( cel de pe care se vor urca pozele ).

                          Comment


                          • #14
                            Super initiativa baieti, o sa fie multa munca, va pot spune de acum. Eu m-am ocupat de cele de la Sibiu pe 2008 si (in principal pentru ca sunt perfectionista) mi-a luat peste 30 de ore de munca pana le-am sortat, grupat, redimensionat, redenumit si "ars"... Orium, merita efortul. Mult succes si spor la treaba!
                            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                            Comment


                            • #15
                              Redenumit-ul si redimensionatul se va face foarte usor ( adica latimea intr-un folder si intaltimea in alt folder la urma cu 3 - 4 clickuri toate or sa aiba aceeasi dimensiune cu redenumitul la fel ... cu 2 clickuri s-a rezolvat, urcatul pe server este exact la fel ... 3 - 4 clickuri ). Daca ar fi fost sa pierdem MULT TIMP, ore bune nu ne-am fi apucat.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google